Skocz do zawartości

Ceny za usługi w wiekszych miastach


Marcin165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ło kurde to widze ceny z kosmosu u nas wygłuszenie auta całego z dzrwami na perfekt bez materiału wacha sie od 250 do 400

a oleje wyina bez oleju i filtrów 50 zł a we wrocku słyszałem ołaja 200 za sama robote a malowanie 150 zł od elmentu do 250 i tak biora nalepsi fachowcy w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurde to widze ceny z kosmosu u nas wygłuszenie auta całego z dzrwami na perfekt bez materiału wacha sie od 250 do 400

 

400zł to są kpiny.. Za przeproszeniem co za frajer robi publicznie za 400zł? Drzwi na perfekt to ok.. Ale całosc? Czy ty wiesz wogole ile to jest roboty? Myslisz ze podejdz z plackiem pizzy w 1dzien i zrobisz całe auto? Nierozsmieszaj mnie.. 1dzien ok-ubezpiecz człowieka, zaplac podatek, utrzymaj budynek ogrzewanie, prad itd.. Moze uciebie Menele osiedlowe za 400zł to zrobią ale bądz realistą bo twoja wypowiedz nie trzyma sie kupy

 

Od dzisiaj bede kasował wszystkie auta w wawie, kupie maty za tysiaka, chłopakom dam po tysiaku aby sie nie meczyli, przywioze auta do ciebie i sam jeszcze na dobra noc w agencji bede miał kase a i szacun na miescie ze im tanio zrobiłem "CAŁE AUTO"

Nie gadaj bzdur, tyle ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ale np do nas przyjeżdża dużo ludzi z wrocławia dam prosty przykład mój tata naprawia sprzęt agd ludzią bardziej się opłaca przywieść pralkę do naprawy do nas niż u nich bo tam kasują jak za zboże. tak samo jest z Aranżacją okien firany i te sprawy wrocławia poznań tam za jedno okno trzeba zapłacić od 600 w górę a tu to się nie wypowiadam bije na łeb na szyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-prima aprilis sie zbliza..

Marcin 165 powiedz mi jedno-skoro wytłumianie auta kosztuje u was 250zł-400zł a trwa od 3do5dni zrobisz w miesiacu z 5-7(pon-piatek)samochodów to z czego sie zyje?

Nawet niech bedzie 7aut po 400zł to 2800. Odejmij Ubezpieczenie podatek itd, koszta sprzetu, lokalu (chyba ze robią to u siebie w garazu, ale prad kosztuje wiadomo) to za ile wy zyjecie?

A czy wiesz ze przy takim pełnym wytłumianiu poleca jakies spinki? To przy drzwiach.. A podłoga tez ma pewne zabezpieczenia i wiele innych plastikowych rzeczy jest zabezpieczona na rzecz "jednorazową" Przeciez to plastik, czesto sie łamie wiecu nas wymienia sie na nowe ( a nie na klej) zeby nic nie latało. To jest konkretna zabawa w zabudowe.

Lakiernik za 150zł? To jaki on ma garaz? Zabezpiecza sie przed pyłkami czy rzuca sie pod folie rozwalona na 4patykach?

To jak jest 1pracownik. A firma-szef? Jakas księgowosc? Mamy sie zajmuja w domu po swoich obowiazkach?

Przestan gadac takie bzdury bo zal mi d... sciska.

Popatrz na wypowiedzi innych bo twoja opowiesc nadaje sie dla dziecka a nie "powaznych" ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj rawicz to nie jest miasto bloków i wierzowców tu nie a profesionalnych form CA są tu ludzie którzy zajmuja sie tym po godzinach robią to za takie pieniadze a nie inne robią to w własnych garazach po pracy mówiąc prosto na lewo zero podatku zusu ubezpieczenia.

a co do lakiernika 150 raczej nie garaż lecz hale z dwoma pomieszczeniami jedno do malowania drógie do reszty zazwyczaj tak jest ze firmy jedno osobowe i zatrudniaja osoby an lewo takich co jest i to na rękę księgowosc to u nas kosztuje 100zł na miesiać

 

nie wiem czy u was czegoś takiego nie ma czy jak

ja sie normalnie pytam a ty na mnie e bajki opowiadam i w ogóle

 

a moze zapytam jeszcze tak ile w warszawie kosztowało by przyciemnienie 5 szyb w aucie takim jak mondeo kombi z atestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za całe auto biorą 250-400zł to za jedną pare drzwi (powiedzmy przednie) wezmą jakies 25-40zł... Ciekawe czy zarobią na spinki plastikowe.. A moze trzeba im podac odrazu kilka sztuk? Moze i opalarke mam ze sobą wziąsc?

A co do Hali do malowania + 1pracownik na czarno.. To jest Polska? Co ten człowiek bedzie miał za emeryture? Tworzycie czarna strefe a pozniej jak przyjda stare lata to prosicie o pomoc.. Dzięki temu polska schodzi na psy. Zastanówcie sie co robicie. Najlepiej robic na czarno, miec te 200zł a pozniej jak cos sie stanie to "o jojku..." Ja akurat nie mowie tego od tak-ciesze sie ze normalnie pracowałem, zarabiałem uczciwie pieniadze i po wypadku "przypadku" (ci starsi forumowicze wiedz o co chodzi) mam co miesiac puk puk listonosz i pieniązki do reki.. A pracownik lakierni pracujacy na czarno, bedzie siedział i płakał.. Róbcie tak dalej-POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na mysli ciebie.. A ja patrze na to czy ktos pracuje na czarno bo musi, bo kogos zmuszają.. Ty masz to gdzies a pomysl czasami o kims innym samolubie.. Napedzanie upadajacej gospodarki to jest typowy zysk dla pracodawcy. Mniej pracy, mniej podatków, wszystko idzie w gore, a pozniej pretensje..

Nie bede robił OT, zapraszam na priv to mozemy pogadac bo widac pewnej młodziezy trzeba pewne rzeczy wyjasnic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...