Skocz do zawartości

Summer Cars Party Katowice II edycja+wyniki db drag+foteczki


Rekomendowane odpowiedzi

A więc poniżej kilka fotek z imprezki (bardzo udana - duzo autek)

Imprezka odbyła się jak w tamtym roku na lotnisku MUCHOWIEC w Katowicach

W db dragu było ok. 20 aut bez podziału na klategorie.

Ogólnie poziom utrzymywał się w okolicach 136-138db takze nie aż tak słabo (ale biorąc pod uwagę ilośc pieniędzy wpakowaną w sprzęt to jednak słabo :()

Czujka do pomiaru naprawdę z prawdziwego zdarzenia (chodzi o pomiar ciśnienia akustycznego) i tu duuuzy plus dla organizatorów...

i tak na pudle staneli:

 

1. Mazda 323f

sprzęcik:

4 x HIFONIC 15" ale modelu nie znam miał chyba XXX na głośnikach pod napisem hifonic

+ 1 szt HIFONIC GOLIATH 5000

151db

 

2.BMW E-36

2 x Rockford 12" P2 (lub D2)

1 szt Rockford jakiś model 3000 (chyba) ale doś duży kloc :padam:

144,5

 

3.AUDI A3 WCC (moja skromna osoba )))))))))))))))

1 x SONIC 15"

1 szt PSX D2

143,8db :D)))))))))- jeden problemos -brakło prądu :D((((((

(drugi mój pomiar pokazowy dla TV 143.3db)

 

 

Jak na pierwsze zawody to chyba spoko

kolega z mazdy z 1 miejsca jechał od razu na Rzeszów na mistrzostwa polski ale sprzecik miał naprawde dośc dobry, w MP startuje w super street 3+

(z mojej strony powodzonka tam dla niego, ale niestety nie zrobiłem mu ani kumplowi foteczek)

na TVN TURBO (raport turbo) bedzie jakas mała relacja z tego co tam sie działo

A teraz kilka foteczek:)

(tylko nie wiem dlaczego są na odwrót :/((()

post-1-1214077648.jpg

post-1-1214077649.jpg

post-1-1214077650.jpg

post-1-1214077651.jpg

post-1-1214077652.jpg

post-1-1214077653.jpg

post-1-1214077654.jpg

post-1-1214077655.jpg

post-1-1214077656.jpg

post-1-1214077657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale zawsze to jeden dzien prędzej :hyhy:

Po drugie dzieki temu byłem na pudle (w sumie to szkoda ze nie wpadło więcej konkretnych sprzetów i mogli to na klasy podzielic...

tak czy owak czekam na pomiary z rzeszowa, bo wybieram sie na tychy (tzn napewno sie zjawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazda 323 to ekipa dbmax-a

bmw e36 to jak sie nie myle koledzy crazy-ego(niebieska bemka z lexusami z tylu) na pokladzie 2 x rockford 12'' T1 + rockford t40001 bd

 

nero_partner, dobry wynik jak na skrzynke i cala reszte nie przygotowywana pod zawody :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-36 to mój kumpel z moich okolic -jeszcze z czasów wyścigów- (niebieska coupe, lexusy z przodu, skrzynke stroili mu jacyś chłopcy od bbartasswlkp)

 

ja mam troche jednak za niskie strojenie mysle ze jak pójdzie w 55-60hz i pokombinuje z zasilaniem to magiczne 145 pokaze sie na wyswietlaczu:)

oczywiscie juz na tychach:)

 

 

mazda to dokładnie dbmax :hyhy:)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niom fajna imprezka.

Na początku myslałem ze bedzie kicha (jakiś smieszny czujnik od BHP-owca na pomiar zwykłej głośności), a tu chłopaki z seja czarnego GROUND ZERO (współorganizatorzy pomiarów) przywiezli naprawde fajny sprzecik, szkoda ze nie pokazał ile mu daje db ten sej bo doś fajnie tompał :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seiczento z GZ gra ciagle to samo od zeszlego sezonu. 152.3 dB to ich max. Dostali w dupe na MP w Bydgoszczy od seiczento z Essy. W poznaniu cos im zasmierdzialo z glosnika (chyba), ale zagrali swoje 151.7. To ze mocno tupia nie oznacza ze robia to z klasa :hyhy:

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Nawet nie wiem gdzie sie przedstawic :hyhy: wiec zrobie to tutaj bo niektorzy wspomnieli o niebieskim e-36 Witam wiec wszystkich moj nick to Mulat i jestem wlascicielem niebieskiej coupetki :(

W dziale instalacje przedstawie troche swoj sprzecik ktory bazuje na podzespolach Rockforda.. Glosniczki to modele T2 a wzmacniacz T30001bd to tak tylko dla wyjasnienia bo male pomylki byly.

Niestety w Katowicach braklo pradu podobnie zreszta jak staremu znajomemu "nero partner", ktorego pozdrawiam :wstyd:

Podobnie jak koledzy z Hifonics Team szybko odebralem pucharek i smigalem szykowac sie na Rzeszow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co jest najśmieszniejsze - ze pozdowiłem (i mówie serio)- ale z całego wywiadu (trwał ok 3-5 minut) zostało ile zostało, sami widzieliscie(mowa tu o samym wywiadzie)

Nawet wspomniałem ze fajnie sprzet mam zestrojony, ze w tym sporcie bardzo wazna rzecz odgrywa skrzynia, u mnie jest na 35Hz i ze tu z mojej strony podziekowania dla barta i pozdrowienia dla chłopaków ze strefy.

Ale to był rapory jakby to szło w OPT to moze by było całe.

Chłopaczek z czarnego seja GZ dyskutował z nimi chyba z 20 min i nic nie dali:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...