Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 100zł


Bizon25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Chciałbym kupić dobrze grające słuchawki nauszne do ok 100zł.Macie jakieś propozycje(oczywiście poparte odsłuchami).Narazie będzie to grało pod zwykłą mp3 creativa lecz potem poszukam jakiejś dobrze grającej mp4.Proszę o propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD202 grają niby poprawnie ale jakoś tak beż życia wg. mnie :) Najlepiej podjechać do sklepu nie dla idiotów, tam mają podłączone kilkadziesiąt różnych modeli, można sobie posłuchać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD202 grają niby poprawnie ale jakoś tak beż życia wg. mnie :) Najlepiej podjechać do sklepu nie dla idiotów, tam mają podłączone kilkadziesiąt różnych modeli, można sobie posłuchać

 

Dobrze prawi polać mu :zdrowko: moje właśnie tam kupiłem i jest taka ściana z możliwością odsłuchania,wtedy budżet tylko na te mi starczył :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca nauszne ale Koss porta pro. Słuchawki brzydkie jak noc ale grają naprawdę dobrze. Ich bardzo dużą zaletą jest dożywotnia gwarancja. Co byś z nimi nie zrobił wysyłasz szczątki starych oraz 40 zl i dostajesz funkiel nówki i tak w nieskończoność. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki , to ustrojstwo które można łatwo odsłuchać w sklepie i na własne uszy stwierdzić, że te, a nie akurat tamte (polecone na forum) właśnie NAM pasują idealnie. Czas więc ruszyć się sprzed kompa do sklepu , a najlepiej sklepów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyłączam się do propozycji szerszenia w tej kasie najwygodniejsze i dźwięk lepszy niż sennheiser czy AKG (oczywiście w tej kasie). przy wyborze pamiętaj kierować się nie tylko dźwiękiem ale i wygoda bo np po kilku godzinach słuchania senkow hd 202 będziesz miał uszy jak elf. osobiście radził bym dorzucić trochę i kupić coś lepszego ja aktualnie korzystam z senkow HD 555 i póki co jestem zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...