Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz 4 kanałowy do 600zł?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, chciałbym się poradzić jaki wzmak wybrać do około 600pln, może być używany. Z przodu mam zestaw dego st650, w bagażniku mam Jbl Cs 1200. poprzedni wzmacniacz poszedł z dymem i nie wiem co wybrac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dział kupię więc nikt tu nie złoży propozycji oprócz mnie :zawstydzony: .

Moja propozycja :

Podjedź w tą niedzielę na Warszawski spot i posłuchaj jak grają różne wzmacniacze, ewentualnie poproś aby ktoś wziął i udostępnił Ci na miejscu do odsłuchu.

Najlepiej wybiera się pod swój gust i własne ucho. :luka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w necie i natknąłem się na parę pozycji. Co o nich sądzicie?

Hifonics zx 4400

FOCAL FP 4.75

Phase Evolution RS4

RF Punch 400.4

U-dimension glow 4075

u-dimension Jr 4.300

u-Dimension RM V41

u-DIMENSION EL-D61

Czym róznią się te 4 wzmaki u-dimension?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djbasic

Podjedź na spota posłuchaj różnych piecy. Rozrzut wzmacniaczy, które przedstawiłeś (z el-d61 na czele) jest tak spory, że samodzielne dobranie pieca wróży katastrofę i podyktowane może być jedynie względami finansowymi.

 

Jeśli o mnie idzie, to pod ST wystarczy zdrowe 40 waciszy.

 

ps1

raadek, morfi - dzieks

 

ps2

raadek jak z 5540f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djbasic

Podjedź na spota posłuchaj różnych piecy. Rozrzut wzmacniaczy, które przedstawiłeś (z el-d61 na czele) jest tak spory, że samodzielne dobranie pieca wróży katastrofę i podyktowane może być jedynie względami finansowymi.

 

 

Generalnie na spoach rorzut wmazcniaczy żadko sie zaczyna przy 600 zł za 4 kanały... wiec cieżko bedzie posłuchac takiego kwotowo jak jemu pasuje...

 

niestesty tu musi ulegać opinii ludzi kturzxy maja z tym temacie doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na spoach rorzut wmazcniaczy żadko sie zaczyna przy 600 zł za 4 kanały... wiec cieżko bedzie posłuchac takiego kwotowo jak jemu pasuje...

Zapraszamy na Śląsk, w pewnym busie siedzi Audison VR404XR, cena ok. 500 zł. :]

Więc jednak chyba można, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...