Skocz do zawartości

Kto podejmie się zrobienia zwrotnicy pasywnej ?


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Poszukuje jakiegoś dobrego tweetera , grającego lekko i nie natarczywie . Mile widziana używka w dobrym stanie cena , myślę że do 500 zł , napędzał go będzie tandem 9833r i Xtant 604x . Tweeter chcę żeby zagrał z wooferem HV165 i ...

 

W związku z w/w potrzebuję kogoś kto jest w stanie mi "pomóc" ( czyli zrobić :) ) zwrotki do tego , nie mam o tym pojęcia i z chęcią zapłacę lepiej wykształconym :)

 

Proszę was bardzo panowie bo naprawdę nie ma do kogo pójść u mnie w mieście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT-23 Da rade dostać w tej kasie

Tylko gdzie :) , pozatym słyszałem ten tweeter i on chyba lubi jak się go dość wysoko przytnie , myślałem np. o Focal TN 51/52 lub może prox t2.

 

Skoro masz choineczkę i 4-kanałowy piec to potnij to aktywnie.

 

Ale napędzam nim jeszcze nie dużego suba :( , i w grę wchodzi tylko passive.

Myślałem tu nawet o tym żęby po prostu zrobić taką samą zwrotnicę , tylko na lepszych materiałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie Tweety mam nadzieję że już kupione :) będzie to prox t2 .

 

Pozostaje temat Zwrotnic . Zastanawiam się na fabrycznymi zwrotnicami do proxa ale nie wiem czy ktoś z was za 500 zł nie skrobnął by czegoś lepszego :) ... od razu mówię że niestety pomiary nie wchodzą w grę ( auto służbowe które zmieniam co pół roku do roku ) .

 

ps. proszę moderatora o zmianę tematu na zlecę wykonanie zwrotnic lub coś w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotka nie wyostrzy Ci żadnego pasma, wiadomo, może coś dodać od siebie, ale bez przesady. Dodatkowo raczej nie miał byś problemów z jej ukryciem.

Nie upieram się, żebyś miał aktywkę, ale będzie to tańsze dla Ciebie i sensowniejsze niż wydawanie pieniędzy na nowe zwrotnice co pół roku, lub przeróbkę obecnych. Zwrotnicę aktywną kupujesz raz i tylko przekładasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mogę się podjąć. (PW)

Użyję dobrych a jeżeli zechcesz to bardzo dobrych :super: elementów.

 

Niestety konsekwencji efektów końcowych nie biorę na siebie.

 

P.S. jednak nie zasilałbym końcówką radyja bądź co bądź wyższego systemu budżetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...