Skocz do zawartości

Clarion DRX+CDC+DPH+DCA czy to wstanie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Ostatnimi czasy mam pewną zagwozdkę, otóż planuję postawić źródło dźwięku po optyku, a miałoby to wyglądać mniej więcej tak:

Clarion DRX9375R, który suma sumarum użyczyłby jedynie przycisków do sterowania, zmieniarka CDC635/1235/1205 spięte kablem DCA z procesorem DPH9100/9300. Zmieniarka z radiem połączone jedynie C-BUSEM, procek z radiem kablem sterującym, a radio z prockiem sygnałem wcale, ewentualnie tylko po RCA w razie W. Tylko pytanie czy uda się podać sygnał tylko ze zmieniarki na procka bez potrzeby ładowania kolejnego DCA, który jak wiadomo tani, ani dostępny nie jest, od radia do procka? Może ktoś miał już możliwość wypróbować takie zestawienie?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme od Cursora zmieniarke może jutro i odpowiem Ci na wszystkie pytania...

 

Pozostaje kwestia taka, optyk zastepuje rca, ja mam go uzytego do połaczenia radia i proca i radio go "wykrywa" wrzucajac magiczny napis "digital" wiec zastanawiam sie czy uzywajac go tylko w polaczeniu ze zmieniarka jakosc dzwieku bedzie taka sama.

Choc z drugiej strony to procek w tym momencie zrzejmuje na klate odpowiedzialność za dzwiek a radio wydaje sie tylko jego możliwosciami zawiadywać...

 

Wstać to wstanie,kwestia jakosci... Chętnie sie przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Potwierdzam, że takie połączenie jest możliwe i działa. Dzięki temu możemy wykorzystać nawet radioodtwarzacz bez optyka na pokładzie (np. modele kasetowe ARX lub niższe modele DRX, ważne żeby radyjko miało obsługę procesorów i zmieniarek). Po spięciu zmieniarki z procesorem za pomocą optyka na wyświetlaczu pojawia się napis "DIGITAL". Testowałem w zestawie DRX8175R + DPH9100 + CDC635.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...