Skocz do zawartości

27.03.2011 - Krzywa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil jako jeden z czlonkow klubu, ktory ogrganizuje ten meeting wypowiem sie w temacie...

 

Jest to jeden wielki nielegal... Jesli masz ochote zoorganizowac tam stoisko z CA to chetnie zapraszamy, miejsca pod dostatkiem ;)

Chodzi nam o fun i zapoznanie się... Kwestia tylko tego czy np. chcesz pobierac opłaty za pomiary etc... Na ten temat musze pogadac z organizatorami...

 

Kamil masz moje gg to odezwij sie chetnie zostane Twoim posrednikiem z organizatorami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody z du**

Dlaczego uważasz, tak?

 

Przecież można to fajnie zorganizować tylko trzeba chcieć.

Ja nie chcę się tam wpraszać na imprezę i robić na siłę zawodów.

Rzuciłem propozycje i tyle...

 

Sprzęt do pomiarów mam, jakiś stół też by się znalazł.

Dyplomy to nie problem - nagrody myślę, że też...

 

tam stoisko z CA

Jakie stoisko?? :D

 

Chodzi o zwykłe pomiary ciśnienia, które generuje sprzęt audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, tak?

 

bo jak by ktoś poważnie podchodził do tej imprezy, to chociażby wrzucił program jej ... a tu zarejestruj się - tak organizatorom zależy na imprezie ? chyba raczej nie.

 

Przecież można to fajnie zorganizować tylko trzeba chcieć.

 

wiadomo, ale chęci to nie wszystko, czasem też trzeba pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoisko do pomiaru CA... Chodzilo mi ogolnie Kamil ;)

 

Tak jak Ci mowilem, dam Ci dzisiaj znac....

 

Hellsin jesli chodzi o plan to zbieramy się na lotnisku o 13...

 

Przez caly dzien bedzie mozliwosc scigania sie na 1/4 plus do tego organizowany jest KJS...

 

Na boku wielkie grillowanie...

 

Tak jak z Kamilem rozmawialem chetnie zoorganizujemy tez zawody CA... Nie wiem co chcesz wiedziec wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak by ktoś poważnie podchodził do tej imprezy, to chociażby wrzucił program jej ... a tu zarejestruj się - tak organizatorom zależy na imprezie ? chyba raczej nie.

No fakt faktem nie jest to dobre rozwiązanie, ale zobaczymy co tam ustalą.

Jak będę wiedział coś poważniejszego to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, nie ma się co prosić.

 

Rozmawiałem z kolegą, który po Oleśnicą (koło Wrocka) ma fajny zajazd, czy byłaby opcja zorganizowania małego spota- tak w sobotę przed południem zacząć, a skończyć w niedzielę nawet wieczorem. Mówił, że nie ma żadnego problemu. Kwestia dogadania terminu (tylko tak do maja, bo w maju zaczynają się komunie, a to dla niego pieniądz, bo to z reguły grubsze imprezy), i czy z kateringiem, czy bez. Jest miejsce na kilka (nawet naście) aut i miejsce na namioty (chyba, że ktoś chciałby, to kumpel może użyczyć takiego większego, wojskowego namiotu :wink2: ). Jest tam do dyspozycji spory namiot kryty z ławkami i stołami, gdzie odbywają się naprawdę grube imprezy :)

 

Poniżej dwa zdjęcia, które zrobiłem latem na jakichś urodzinach:

 

http://img8.imageshack.us/img8/3760/img0128sk.jpg

 

http://img69.imageshack.us/img69/5850/img0124f.jpg

 

W namiocie jest taki spory grill, a' la kominek na kiełbaski, szaszłyki, itp. Na ognisko też jest miejsce :)

 

Ten mój kumpel, to naprawdę równy gość, z którym można się dogadać :)

 

Kwestia tylko terminu, ewentualnego żarcia, itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JubyV8 tu nie chodzi o proszenie się...

Powoli wszystko jest ogarniane w sprawie CA ;) I jestesmy dobrej mysli... Zapowiada sie fajna impreza...

 

Na samej imprezie bedzie grubo ponad 200 aut... Ciekawe ile wezmie udzial w CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba bedzie duzo wiecej ;p

 

blisko 40 BMW sie juz zapowiedzialo na forach, chlopaki z RTW, LCA, Zgorzelec, koledzy z Niemiec, klub Audi bodajze, Street-Roulette jako organizatorzy ponad 20 aut spokojnie i pewnie jeszcze duzo zapomnialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...