Skocz do zawartości

Antena do CB Radia.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nieco poza tematem - fajny i tani jest Yosan Missuri czyli podróbka presidenta, wypada znacznie lepiej niż np. sirio AS-100 a jest znacznie tańsza.

 

A jeśli można wiedzieć w czym wypada lepiej ??

Bo jak dla mnie jest to antena gorsza pod każdym względem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi to lotto, czy corsinka bedzie wygladała jak samochodzik rc, ma to działac i tyle, a moze nie wygladac wcale :)

Cieszę się z podejścia kolegi :)

 

No i pozatym podobno montazowa lepsza jest :D

 

układ wygląda następująco: "dziurka"---->Magnes(na środku dachu)---->Uchwyt------------------------------------------>Szyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie zastanawiam czy at 1500

 

Widzę że nie czytasz co do ciebie piszę ...

 

czy dołozyc do at 1000 eagle

Bat jest bardziej miekki niż w Sirio ML 145 przez co SWR w trasie jest mniej stabilne i pogarsza się wraz ze wzrostem prędkości zasięg ... ale bardzo dobra mobilowa antenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie off topa, jakie bedzie najlepsze radio dla przecietnego kowalskiego tak jak dla mnie, uzywanie glownie na trasie w trybie "antyradar" :D nie chce by mi radio szumialo, i by bylo mozliwie proste w uzyciu wypu wlaczasz i dziala.

Cenowo brak limitu. Oczywiscie chodzi mi o radio, ktore spelnia nasze krajowe przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

President HARRY III asc + dobry bat i będzie malina. Sam takiego używam w drugim aucie i jest kosmiczne. Nie trzeba nic grzebać przy sq czy rf gainie prawie że. Niebo a ziemia w stosunku do Alana 109, którego mam w dostawczym :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sirio ml 145.

 

Chodziło mi o to że lemm at1500 jest dramatycznie słaby i nie ma co się nad nim zastanawiać ...

 

Sirio turbo 2000 jest ciekawą alternatywą , lub President New Alaska . Rewelacyjna jest też Santiago 600 tylko może budżetu nie wystarczyć :)

 

Zrobie off topa, jakie bedzie najlepsze radio dla przecietnego kowalskiego tak jak dla mnie, uzywanie glownie na trasie w trybie "antyradar" :D nie chce by mi radio szumialo, i by bylo mozliwie proste w uzyciu wypu wlaczasz i dziala.

Cenowo brak limitu. Oczywiscie chodzi mi o radio, ktore spelnia nasze krajowe przepisy.

 

A ja bym powiedział że President Herbert II ASC będzie bił Harego na głowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pytam i poprostu zamawiam antenke, bo juz nie chce mi sie szukac, czytac, pytać itp.

 

Jaka antene do cb polecacie do 100-120zł? Ma być montazowa. Długosc nie ma znaczenia. Ma być dobrze wykonana i zeby była trwała. Na tym mi zalezy.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lemma magnum at 71 montowałem dzisiaj w nowym Caddy. Fajna antenka, w budżecie się zmieścisz i zasięg z jakimś radiem wynalazkiem niezły. Rozmawiałem z człowiekiem który był ok 10 km ode mnie. Niezłe wykonanie naprawdę polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lemma magnum at 71 montowałem dzisiaj w nowym Caddy. Fajna antenka, w budżecie się zmieścisz i zasięg z jakimś radiem wynalazkiem niezły. Rozmawiałem z człowiekiem który był ok 10 km ode mnie. Niezłe wykonanie naprawdę polecam.

 

No nie przekonuje mnie ta antenka ... najtańsza linia lemma i do tego z odklejającą się cewką ...

Sober moim zdaniem troszkę za dużo kombinujesz , kup jedną z anten którą ci podałem i będziesz zadowolony , jeśli chcesz zobaczyć którąś daj znać to podeślę Ci kolegę z forum CB i zobaczysz i " odsłuchasz "

Moim zdaniem w tym budżecie nie znajdziesz lepszej anteny od turbo 2000

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mam alan 199a, ale po wakacjach zmieniam, na president harry III.

 

byłem u siebie w sklepie z cb i maja tam m.in. to co mnie zainteresowało:

- ALAN 9 PLUS - 120zł

- SIRIO TITANIUM 1400 - 110zł

- SIRIO SUPER 9 - 120zł, albo 130zł.

 

ktora z tych anten bedzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie mogę polecić sirio as-100 na magnesie (średnica) 16cm, ze swoją na magnesie 9cm prułem 170 i się trzymała,fakt nikt z na przeciwka nie jechał, koledze poleciłem też as 100 wybrał wersję z większym magnesem i jest zadowolony z tym że na golfie IV musieliśmy trochę przyciąć bat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...