Skocz do zawartości

PIONEER DEH-5200SD - opinie...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów jestem tu nowy i chciał bym się dowiedzieć konkretnych informacji od tych którzy znają sie na rzeczy i nie maja na uwadze jednej marki sprzętu tylko jakości. Co powiecie na temat tego radyjka czy opłaca sie wykładać prawie 600zł ? a przy okazji jakie głośniki do tego mam zamiar kupić PYLE BLUE WAVE SUPER BAS PYLE 20 CM - 2 cewkowy 200RMS x2 szt. I JAKI WZMAK DO TEGO ? (2 KANAŁOWY)

mam nadzieje ze koledzy pomogą :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat tego radyjka czy opłaca sie wykładać prawie 600zł ?

 

nie, czemu - poczytaj forum ...

 

a przy okazji jakie głośniki do tego mam zamiar kupić PYLE BLUE WAVE SUPER BAS PYLE 20 CM - 2 cewkowy 200RMS x2 szt.

 

też odradzam i znów poczytaj forum.

 

I JAKI WZMAK DO TEGO ? (2 KANAŁOWY

 

też poczytaj forum.

 

mam nadzieje ze koledzy pomogą :zawstydzony:

 

jak kolega poczyta forum, to zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 600zl z uzywek stojacych przynajmniej klase dzwiekowo wyzej jest spory wybor. Gdybym dysponowal taka gotowizna tu i teraz wybieralbym cos typu JVC KD-SH1000 (okolo 500zl, ma procka dzwieku, SD, USB i wodotryski), alpine CDA 9855, cos z pionka np model DEH-P8400, badz inne Alpine i pionki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisał Ci wyżej, bez obrazy, ale naprawdę takiego lenia nie widziałem dawno na tym forum :wstyd:

 

tak sie składa ze pierwsze przed pisaniem posta szukałem na "tym forum" rzeczy ktore mnie interesuja i nie dowiedziałem sie nic konkretnego wiec załozyłem temat, a Ty zamiast mowic do rzeczy to szukasz w całym dziury i nie raczysz odpowiedzieć sypiac wrzutami, i przyhamuj z tym leniem bo o głosnikach "pyle" sie nic nie dowiedziałem czytając ani na forum ani w odpowiedziach, a w poscie jest o tym wspomniane wiec to sie głosnikow tez tyczyło :znudzony:

ps. bez łaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 min. szukania :

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/16074-prosba-o-pomoc-w-wyborze-sprzetu/

 

jak widzisz zarówno wzmacniacze jak i głośnik reprezentują ten sam poziom jakości ...

 

ps. bez łaski

 

kupuj co chcesz, mi to lotto, tylko potem nie płacz, że nie poczytałeś forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar kupic jakies wiecace pyle czy jakos tak to kupuj. Jaki wzmak do tego o tym jest setka postow na forum , choc ty nawet nie laska napisac ile masz kasy na wzmaka ( na glosniki tez jezeli oczekujesz jakiejs pomocy poza nie kupuj tego szrotu ;) Ale tak jak wspomnial kolega na temat wzmaka w kazdej kasie czytaj na forum , odnosnie suba w kazdej cenie czytaj na forum... Co do radia za 600zl hmmm... czytaj na forum ?

 

Ty tez laski nie robisz , nie potrfisz sprecyzowac i nie masz zamiaru czytac forum i szukasz gotowca i taka prawda , na forum nic nie ma o pyle bo raczej nikt tego w aucie nie wozi a jak chcesz wiedziec co uzywaja inni to poczytaj forum !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość, to poszukaj ALPINY 7906, 7903, 7944, 7915, w tej cenie powinieneś kupić dobry egzemplarz.

 

Masz racje, jednak autor tematu nie bedzie chcial rezygnowac z mp3 i usb, skoro zainteresowal sie wlasnie tym modelem pionka... Osobiscie nienawidze (od czasu gdy mialem juz sprzet zeby uslyszec roznice miedzy CD audio, a mp3) sluchac mp3 (jednak zmuszony jestem sluchac, bo szkoda mi pieniazkow, zeby kupiowac caly album, gdzie podoba mi sie jedna piosenka z danej plyty) jednak dobrze kiedy radio potrafi i taki format odtworzyc :)

 

Modele ktore wymieniles zobowiazuja do wrzucenia do auta pozostale klocki nie gorszej jakosci, a co za tym idzie pieniazkow troche trzeba wyrzucic. Autor nie celuje tutaj w lepszy sprzet, bo pyta o "BYLE gralo". Moim zdaniem laczenie takiego osobnika jak chociazby 7906 z byle grajalo to profanacja jakosci...

 

Jednak to TYLKO moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...