Skocz do zawartości

ALPINE CDA-9854R problem z podłaczenie!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam radio alpine cda-9854r i mam problem z podłączeniem. podłączam kostkę i wszystkie kable tak jak powinno być czerwony do czerwonego żółty do żółtego i che włączyć rado a ono nie daje żadnego oznaku życia co może być przyczyna sprawdzałem tez czy napięci na kablach jest i jest i o co tu chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, tym razem to radio nie jest ode mnie, mimo, że też alpine i podobny problem :P

 

 

Powiedz czy ja ci cos za zle mialem ?

Poprostyu szukalem rady a nie napisalem cursor sprzedal mi go.... , zalu nie mialem a jak tak to odebrales to sie pomyliles...

 

 

p.s radio i tak juz zmienilo wlasciciela ( prawie ) i musze powiedziec ze radio fajne ale trafila mi sie okazja w podobnej cenie kupic to co jest w podpisie czyli powrot do korzeni mojego CA :D

 

p.s2 kolego tnij ta kostke i zdaj relacje , ja mimo ze troche sie ze schizowalem to sie okazalo ze ze strony auta jest lipa a nie radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie ruszyło (zakładam, że wszystko zrobiłeś dobrze) to masz uwalone radio. Kupiłeś je od kogoś? Widziałeś je kiedykolwiek jak było włączone? W zależności od sytuacji albo zwracaj, albo oddaj do serwisu. Tylko co do serwisu to zależy od usterki... Nie każdy Ci to zrobi, a "Horn" może zawołać nawet do 500zł za naprawę (w zależności czy to coś poważnego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy ja ci cos za zle mialem ?

Poprostyu szukalem rady a nie napisalem cursor sprzedal mi go.... , zalu nie mialem a jak tak to odebrales to sie pomyliles...

A czy ja mam Ci coś za złe?

Żartowałem tylko. Zauważyłem, że ostatnio ze sprzętami ode mnie ludzie mają problemy, mimo że sprzęt przed wysyłką był sprawny.

Ty miałeś problem z uruchomieniem radia, asikson uwalił AMA, normalnie jakieś fatum chyba na mnie ciąży. To za te okazje z allegro pewnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...