Skocz do zawartości

Laptop ok.2500


Bask
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam w planie kupic laptop za ok. 2500 na raty

Laptop planuje kupic we Wrocławiu w sklepie Arest X-Kom Ludzie z Wrocławia co znaja lepsze sklepy prosze o porade ;)

 

Prosze o porade, laptop ma byc bardziej pod gry niz codzienne użytkowanie,internet Neo 2mega, jestem świadom ze lepiej PC kupować ale podano mi warunek ze ma byc laptop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pod gry, to przekonaj "sponsorów" na pudło, będziesz mieć dużo lepszą wydajność niż na laptopie w nich.

Laptop nie służy do grania, są to bardziej woły robocze z możliwością przeniesienia ich wszędzie.

Jeśli nie mniej jednak ma być lapek, to kup sobie N52DA-EX056V z wymienionym dyskiem twardym na 7200.

Co prawda procek AMD, ale karta 5730 daje powera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.arest.pl/produkt/48,,,,0,0,23,,/23164/ASUS-N52DA-EX056/&back=notebooki <-- Hellsin ten bedzie?

 

Potrzebuje laptopa, i potrzebuje z tego sklepu lub innego z Wrocławia

 

Edit: WiFi musi być a najważniejsze wejscie od telefonu ;) (pod Neostrade) bo komputer bedzie na zmiane pod kablem i pod WiFi z Modemu domowego

 

http://www.x-kom.pl/p/63412-notebook-laptop-15,6-asus-n52da-ex056v-p520-4096-320-dvd-rw-7hp64x.html<-- Hellsin ten bedzie?

x-kom.pl tez maja siedzibe we Wrocku

 

 

Potrzebuje laptopa, i potrzebuje z tego sklepu lub innego z Wrocławia

 

Edit: WiFi musi być a najważniejsze wejscie od telefonu ;) (pod Neostrade) bo komputer bedzie na zmiane pod kablem i pod WiFi z Modemu domowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze wejscie od telefonu ;) (pod Neostrade) bo komputer bedzie na zmiane pod kablem i pod WiFi z Modemu domowego

 

Raz ze nie ma laptopow z gniazdkiem telefonicznym juz raczej

 

A dwa to neostrada tak nie dziala, to ze jest wtyczka telefoniczna niewiele zmienia bo musi byc do tego modem ADSL a nie widzialem zadnego lapka z wbudowanym, tylko zewnetrzne na USB, albo router

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kup taniego laptopa do neta. I PS3 :rotfl:

2.Neostrada nie idzie Ci do kompa kablem od telefonu, tylko modem jest na USB.

 

Do gier miałem wcześniej takiego LINK tylko dołóż ramu. Gry typu FEAR2 (na full), Mafia II, Crysis itp. z nowszych dają się pograć całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wydorośleć i nie wydawać 2500 na komputer do gierek

Sorry nie widze żadnego związku z graniem i "dorosłością". I to nie twoja sprawa kto na co wydaje pieniądze. Tak samo może ktoś powiedzieć że czas dorosnąć i nie wydawać xxxzł na "radyjeczko" i "głośniczki", żeby sobie muzyczki posłuchać. Sorry za Offa, ale wkurza mnie takie podejście.

 

A w temacie, to k50ab to już dosyć stary model. Może warto poczekać z 2 tyg, jak zaczną pojawiać się jakieś sensowne lapy na sandybridge, tylko to pewnie ciut wyższy budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie ;)

 

Chce kupić laptop i chce zeby to był bardziej go grania niz do czego innego. Poprostu

 

Sprawa ma sie tak ze rodzice postanowili dać 2'500 ale na laptopa, nie zwykły PC. Tak jest i juz, laptop tez ma służyc podczas podróży itp. a nie da sie ukryć ze to bedzie bardziej dla mnie niz dla nich bo ja w domu najwiecej korzystam z elektroniki. Myśle ze wyjaśniłem dość klarownie jak wyglada sprawa na dzień dzisiejszy myśle ze wezme:

 

http://www.x-kom.pl/p/63412-notebook-laptop-15,6-asus-n52da-ex056v-p520-4096-320-dvd-rw-7hp64x.html%3C--

 

Mysle ze spisze sie najlepiej, ramu zawsze mozna dokupić... Jeszcze jakies propozycje? jak nie to w/w bedzie moim wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapa do grania w tej cenie to raczej nie kupisz ... nie do tego sa one dopieszczane, po pierwsze prad, po drugie wydajność chłodzenia po trzecie grafika ...

 

za 2500 to masz juz dobrego deskopa na którym juz sobie pograsz oO

 

ja proponuje Acer TimelineX 5820TG masz wydajna karte możesz poczyatc testy oraz Asus N52DA tez sobie pocztytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...