Skocz do zawartości

Firma usera Green Proffesional Audio


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stanec jak dobrze pamiętam zaistniałą wtedy sytuację to najpierw się zgodziłeś że nie ma maskownic,bo mówiłem że jak kolega je znajdzie to doślę ci.Potem o Tobie słuch zaginął.Więc skoro czujesz się pokrzywdzony to walnij na PW numer konta i ci wyślę te 50zł.

 

Disaster ja dziś swoją paczkę dostałem a była wysłana wczoraj więc nie odpowiadam za pocztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disaster ja dziś swoją paczkę dostałem a była wysłana wczoraj więc nie odpowiadam za pocztę

 

green, pisałes mi o wysyłce w piątek i ze biłes sie w pierś na PW ze w poniedziałek je mam (mimo ze CI juz podziekowałem) Powiem tak, jak jutro ich nie bedzie to jak CI napisałem "dziekuje za temat" a jak przyjdą ale innego dnia to sprawdze date nadania i życie zweryfikuje czy to poczta, czy krasnoludki czy moze baba jaga......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

green, pisałes mi o wysyłce w piątek i ze biłes sie w pierś na PW ze w poniedziałek je mam (mimo ze CI juz podziekowałem) Powiem tak, jak jutro ich nie bedzie to jak CI napisałem "dziekuje za temat" a jak przyjdą ale innego dnia to sprawdze date nadania i życie zweryfikuje czy to poczta, czy krasnoludki czy moze baba jaga......

 

ok i zerknij sobie skąd szły byś potem nie wypominał mi że ja to zawaliłem bo jak pisałem ci na tym nie mam nawet 1 grosza zarobku zrobiłem to jako przysługę forumowa.pewnie jakbym na tym zarobił ze 100 to nawet dowiózłbym ci osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i zerknij sobie skąd szły byś potem nie wypominał mi że ja to zawaliłem bo jak pisałem ci na tym nie mam nawet 1 grosza zarobku zrobiłem to jako przysługę forumowa.pewnie jakbym na tym zarobił ze 100 to nawet dowiózłbym ci osobiście

 

mozesz byc pewien ze zerkne, dla zasady......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że różne są w życiu sytuacje i czasem coś nie wyjdzie, ale nie ma co kręcić. Trzeba zawsze jasno postawić sytuację i wtedy albo ktoś się na coś zgadza albo nie. Bo później wychodzą takie cyrki. Panowie przede wszystkim rozmowa, a nie, że ktoś się nie odzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszły ringi, wysłane w poniedziałek nie w piątek (odnosnie tej zasady), nie od Green'a tylko z Bydgoszczy. Zamowienie 24 grudnia realizacja&dostarczenie 16 luty!!!!! :przestraszony: Ale oczywiscie nie przyszly takie jak zamawiałem :rozpacz: Miały miec 8 otworow (4 na przymocowanie głosnika do mdf zwykle i 4 otwory z frezem pod sruby stożkowe - zeby sie łepek schowal - do przymocowania ringu + mdfu do skrzydła drzwi), dostałem tylko z 4 otworami bez frezu i teraz musze gdzies to jeszcze przewiercic z frezem.

Badz co badz Green zszedl z ceny (przez niedokończone zamowienie) i zrobilem mu przelew.

 

Reasumujac ringi dostałem nie do końca takie jak chciałem i czas realizacji zamowienia prawie 2 miesiące. Jak ktos ma wiecej cierpliwosc niz ja to prosze bardzo ale towar w sumie doszedl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę afera ładna powstała

ale warto poczekać każdy ma różne problemy a skoro to nie green załatwia to po co robi z siebie pośrednika skoro będzie miał przypał przez to ??

Każdy chce zarobić ale jak nie da rady tego załatwić to odsyłamy kaskę i już tak jak ja to robiłem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...