Skocz do zawartości

radio z dvd monitor 7"


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za zbyt głośne słuchanie muzyki w samochodzie no chyba że było to po 22 czyli od kiedy jest cisza nocna która trwa do 6 rano wtedy jak najbardziej dostanie się mandat za zakłócanie ciszy nocnej w innych przypadkach mało prawdopodobne

też mi sie tak wydaje ale moze sie wypowie ktos kto dostał taki mandacik :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak "POLSKA" to dziki kraj jak to już nie raz ktos na forum napisał robią co chcą :) a przykładów na to że robia co chcą jest wiele ostatnio chociażby odrzucenie rejestracji anglików pomimo tego że jesteśmy w UE i nie ma takiej opcji że nie można zarejestrować anglika wszędzie można (nawet za miedzą u Niemców) tylko jak zawsze w Polsce ze wszystkim problem ale na szczęście polski rzad ma niewiele do powiedzenia kwestia jest tylko cz dostaną tą karę w postaci milionów euro czy poprostu podpiszą rejestrację "RHD" czyli z kierownica po prawej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem swiadkiem wreczanai takiego mandatu :) A tu jest dobre uzasadnienie : http://www.autocentrum.pl/poradnik-kierowcy/porady-prawne/glosna-muzyka/

Waski jest w tym racja ale z drógiej strony patrząc na to nawet sygnału nie mógł byś uzywac bo ktoś moze sie spłoszyc i dojśc moze do wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sygnalu nie mozesz uzywac od tak sobie. Jest to sygnal OSTRZEGAWCZY i tylko do tego ma sluzyc. Proste. Oczywiscie w takiej sytuacji mozesz sie nie zgodzic z mandatem i sie procesowac. Głownie chodzi o to, ze : nie jestes skupiony, nie uslyszysz ewentualnych dzwiekow ostrzegawczych itp itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie to lekka przesada że za głośne słuchanie muzyki mandat bo niby rozprasza to innych kierowców i może dojść do wypadku raczej to aż tak bardzo nie przeszkadza jak np źle ustawione światła w autach co się zdarza często które oślepiają kierowców z naprzeciwka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie jest powiedziane ze rozprasza innych ? :) Rozprasza kierowce. Ale oni nie moga udowodnic Ci ze Cie rozprasza a Ty nie mozesz udowodnic im ze Cie nie rozprasza :) Kazdy jest inny i kazdy reaguje inaczej. Jakies tam badania jednak potwierdzily ze "halas" zle wplywa na koncentracje i to moze byc odebrane jako "zagrozenie w ruchu drogowym dla Ciebie i innych".

 

źle ustawione światła w autach co się zdarza często które oślepiają kierowców z naprzeciwka.

 

A to juz jest jakas plaga normalnie :zdegustowany: Szlag mnie nie raz na drodze trafia i przyznaje sie ze czesto sam lamie przepisy "odwdzieczajac" sie takiem oslepiaczowi dlugimi w nadziei ze domysli sie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w okresie czerwiec-październik 2009 toczyłem na co dzień słuchając głośno, często za głośno i nigdy nikt się nie dopieprzył. Na lokalnych zlotach też grało przez długie chwile na full i nigdy nic, kwestia podejścia policji ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak ze kazdego muzyka powazna zrelaksuje ;) Dowiedzialem sie ze podobnie wyglada kwestia z wyswietlaczmi LCD i monitorami w samochodzie - obraz VIDEO nie powinien rozpraszac kierowcy podczas jazdy. No ale wiadomo ze to ciezej "udowodnic" :) Rownie dobrze mogli by dawac mandat za przewozenie dziewczyny w samochodzie ..z roznych powodow audio-wizualnych :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak ze kazdego muzyka powazna zrelaksuje ;) Dowiedzialem sie ze podobnie wyglada kwestia z wyswietlaczmi LCD i monitorami w samochodzie - obraz VIDEO nie powinien rozpraszac kierowcy podczas jazdy. No ale wiadomo ze to ciezej "udowodnic" Rownie dobrze mogli by dawac mandat za przewozenie dziewczyny w samochodzie ..z roznych powodow auio-wizualnych :D:D

:rotfl::super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...