Skocz do zawartości

radio z dvd monitor 7"


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam mam takie pytanie moze ktos bedzie wiedział.Mianowicie swojego czasu posiadłame radio z Dvd z monitorem 3,5" i podczas jazdy leciały sobie klipy i takie tam.ale do sedna mianowicie podczas kontroli Policji radyjko było nadal właczone i panowie sie tego nie czepiali ze powiecmy podczas jazdy ogladam ale nie wiem jak to bedzie sie miało do monitora 7"jak wiadomo sporo wiekszy itd...czy moga miec jakies obiekcje jak bedzie klip właczony podczas jazdy???bo wiadomo radia te maja przewód którt prawidłowo powinien byc podłaczony pod chamulec ręcznego chodz chyba nikt tego nie stosuje i podłacza do masy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze już ponad 2 lata z 7" i nikt się nie czepiał. A zawsze jak jade w dłuższa trasę w nocy to leci sobie jakiś film, :hyhy: więc nie ma mowy żeby się czepiali-tym bardziej Panowie któży jezdzą z kamerą i też musza mieć właczone swoje TV :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba siedzi ich dwóch, jeden siedzi Ci na ogonie, a drugi "kameruje";)

 

Tak jak Grzegorz napisał, jak ostatnio byłem zmuszony przejrzeć taryfikator, to nie wiedziałem nic takiego. Poza tym, dobrze o tym wie, bo ma telewizor w samochodzie, a radia od X lat niestety nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze kiedys było tak ze jesli muza przegłuszała silnik to sie czepiali ale jak teraz jest to nie wiem.a maja na to paragraf???

 

Szczegółowego paragrafu na to nie ma. W związku z czym oni mają prawo zaproponować Ci mandat a ty masz prawo go nie przyjąć.

Jak go nie przyjmiesz to sąd albo prokurator musi znaleźć przepisy szczegółowe i udowodnić, że było to niezgodne z przepisami szczegółowymi.

To jest na podobnej zasadzie jakby ktoś chciał Ci dać mandat za zbyt wczesne lub zbyt późne włączenie kierunkowskazu ..... w przepisach nie ma napisane ile metrów lub sekund wcześniej masz zasygnalizować zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowego paragrafu na to nie ma. W związku z czym oni mają prawo zaproponować Ci mandat a ty masz prawo go nie przyjąć.

Jak go nie przyjmiesz to sąd albo prokurator musi znaleźć przepisy szczegółowe i udowodnić, że było to niezgodne z przepisami szczegółowymi.

To jest na podobnej zasadzie jakby ktoś chciał Ci dać mandat za zbyt wczesne lub zbyt późne włączenie kierunkowskazu ..... w przepisach nie ma napisane ile metrów lub sekund wcześniej masz zasygnalizować zamiar.

ale to pewne???jka tak to ja im pokaże zwłaszcza te jednemu cwaniakowi :piwo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to pewne???jka tak to ja im pokaże zwłaszcza te jednemu cwaniakowi :piwo:

 

Jedyne mandaty jakie kiedykolwiek zapłaciłem, zapłaciłem za przekroczenie prędkości zmierzone za pomocą radaru.

Nigdy za nic innego nie zostałem ukarany ani mandatem ani kolegium tylko ........

do tego trzeba znać prawo :zawstydzony: . Jeśli go nie znasz to radzę się nie kłócić tylko się go nauczyć gdyż inaczej zawsze przegrasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego trzeba znać prawo . Jeśli go nie znasz to radzę się nie kłócić tylko się go nauczyć gdyż inaczej zawsze przegrasz .

zaryzykuje najwyzej powiem zeby on mi przeczytał :rotfl: nie no poczytam jeszcze na ten temat.ale i tak dzięki za odp przynajmniej wiem ze mozna sie zainteresować tematem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, jeśli ja za coś nie zapłaciłem to nie oznacza że nie znam przypadków że za to samo ktoś inny zapłacił. Nie chcę aby ktokolwiek później miał pretensje że jednak on zapłacił .

Znajomości prawa nie nauczy się nikt na YouTube ani na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomości prawa nie nauczy się nikt na YouTube ani na forum.

wiem wiem ale i tak przyjrze sie tematowi.

Ale co mam Ci powiedziec? Wyklad z prawa zrobic? Kodeks drogowy strescic? Ustawe o ruchu drogowym? Nie wystarczy znac 3 artykulow by na pewniaka upierac sie przy czyms w takich sytuacjach.

masz racje poczytamy zobaczymy co z tego bedzie.jak zapłace to dam znac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sprawa jest taka sama jak z głośnym wydechem, jeśli przekracza jakiś tam próg, to mogą coś wlepić.

tak tylko ze tu jest jeszcze inna opcja wolume zmniejszysz a wydechu nie zapchasz.hehe.I dowodzik moze być ap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wydech może być "dowodzik ap" ( może jakiś mandat), a za głośne słuchanie muzyki w granicznych przypadkach przekraczających jakiś tam próg, które być może nawet powodować zagrożenie, że nie słyszysz innych użytkowników ruchu, ich sygnałów, a także możesz przyczynić się do tego, że twoje "łubu dubu" przyczyni się do rozproszenia, odwrócenia uwagi innych kierowców. Przecież z tego powodu zabronione są neony.

Prawo można naciągać jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za zbyt głośne słuchanie muzyki w samochodzie no chyba że było to po 22 czyli od kiedy jest cisza nocna która trwa do 6 rano wtedy jak najbardziej dostanie się mandat za zakłócanie ciszy nocnej w innych przypadkach mało prawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...