Skocz do zawartości

E36 coupe by Pablo lets go


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 3 przewod bedzie w osobnym peszlu , bez spinki maxtz.

Mi tam nic do tego przecież to Twoje auto i Ty na to będziesz na to codziennie patrzył, więc jak tobie się taka "druciarnia" podoba to :ok: Tylko nie rozumiem po co coś takiego jak można przejść normalnie oryginalną przelotką :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli ?

 

rozumiem ze moze sie nie podobac, poniewaz ktos zrobil by to inaczej , itp. ale zamiast odrazu negowac , prosze tez cos zasugerowac : )

 

ja bym proponował najpierw rozebrać auto, puścić porządnie okablowanie, a nie tak "utykać", zrobić normalnie panele, a nie kręcić takie coś do blachy.

Duży plus za własną pracę - to się liczy, zresztą każdy od czegoś tam zaczynał (ja np. od malucha :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował najpierw rozebrać auto, puścić porządnie okablowanie, a nie tak "utykać",

Rozbierałeś kiedys BMW???Raczej watpie po twojej wypowiedzi.I fakt pawellaby ma racje w oryginalnym peszlu napewno niema miejsca ten sam dylemat miałem.Trzeba dac dodatkowy peszel.Pod progiem tez tyle miejsca co kot napłakał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałeś kiedys BMW???Raczej watpie po twojej wypowiedzi.I fakt pawellaby ma racje w oryginalnym peszlu napewno niema miejsca ten sam dylemat miałem.Trzeba dac dodatkowy peszel.Pod progiem tez tyle miejsca co kot napłakał.

 

a tu byś się zdziwił, w prawdzie nie e36, a e34, ale tak :) Jest z tym roboty, ale jak robić to konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale muse wam powiedziec ze na progu nie ma ani ćwierć minimetra miejca poniewaz cala listwa jest pryklejona na kleju , tyle z tematu.

No to chyba masz nieźle kombinowany ten samochód skoro listwy progowe masz zamontowane na klej :przestraszony:

Normalnie listwy są montowane za pomocą spinek (które lubią pękać przy demontażu) i można je zdjąć i kabelki włożyć pod wykładzinę pod, którą jest dość miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie listwy są montowane za pomocą spinek

dokładnie to cos nie tak masz bo umnie też są spinki chodz fakt 35mm2 już nie chciał sie zmiescic.

 

można je zdjąć i kabelki włożyć pod wykładzinę pod, którą jest dość miejsca

i tak doradzi bym Ci zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie przez kostkę - o ile się nie mylę pod pinami? jest wole miejsce. Rozkręcasz kostkę.. Gumy trochę ściągniesz. Grubszy drut - na końcu przyczep kabel (bawiliśmy się z tym cały dzień) :)

 

Jak już nie chce Ci się bawić - zabezpiecz dobrze ten kabel.. Owiń chociaż taśmą izolacyjną i wsadź w peszel.

Sam tak raz przeciągnąłem xD - po miesiącu kable się przetarły - głośniki grały tylko przy otwartych drzwiach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nie chce Ci się bawić - zabezpiecz dobrze ten kabel.. Owiń chociaż taśmą izolacyjną i wsadź w peszel.

Sam tak raz przeciągnąłem xD - po miesiącu kable się przetarły - głośniki grały tylko przy otwartych drzwiach

Ja też dawałem dodatkowy peszel.Niemcy chyba nie przewidzeli ze kiedyś młodzi bedą sie rozbijać Bumami i standardowe audio im nie starczy :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sledze temat od początku i zastanawiam sie dlaczego kolega tak namiętnie upiera sie ze ma racje jak ktos mu doradza :zakrecony:

 

Wydales kase na audio to poskladaj to jak sie należy, za dużo kombinowania w tym wypadku nie wypali bo przekombinujesz. Rozmawialiśmy już o tym na gadu. Dopuść do siebie rady innych co maja na codzień zabawe z audio i bedzie :super:

 

Co do kabelka, w ten paszel da rade wcisnac nawet 3 takie ale potrzeba sie troche nawyginać :PP jak już robisz zrób to pożądnie.

jesli chodzi o zasilanie zgadzam sie Bunie to wieloletnie auta, maja to do siebie że pekaja nagminnie plastiki. moja rada.... oderwij ta listwe rozkrec boczek z pasem, wtedy sam sie przekonacz ze pod tapicerka podlogi jest duzo miejsca na kabel :PP potem albo kup gdzies na gieldzie odpowiednie spinki lub klej do szyb i przyklej :):krzeslem:

 

e36 znam od podstaw rozbieralem ja z milion razy :PP i wiem że jesli (artysta car-audio) by sie uparl to wcisną by kabel pod tapicerke podsufitki :D:hurra: znalem takich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miaelm problemów z ukrywaniem kabli :PP i wg mnie wcale nie jest ciasno

Ja tez je ukryłem ale zabawy jest sporo.

BTW: niewdzieczne auto do nagłaśniania

Tu sie zgadzam ja chyba na dniach będe wycinał całą tylną półke chodz musze to jeszcze przemyśleć :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz metalową odradzam :PP konstrukcja jest tak zaprojektowana aby Ci rama sie nie rozchodzila na boki a w ostatecznosci na kiepskim terenie peknie tylnia szyba. czytalem na jakims forum o tym że od tak sobie tego nie zrobili w tym samochodzie... w sumie nie wiem czy to jest wiarygodne. Lepiej wytnij sciane grodziowa jest o 200% lepiej i slychac bd dobrze. maxtaz moze potwierdzic sam slyszal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie pracowaliśmy za długo ale zawsze coś poszło do przodu : )

 

biorę pod uwagę rady uwierz mi naprawde wszystkie, ale jeżeli coś mi nie przeszkadza tak jak ustaliłem na początku bo jest to naprawde obojetne to tak zostawiam : )

 

tak jak nie przeszkadza mi 2 peszel bo na realu bardzo ladnie to wyglada: )

 

http://img20.imageshack.us/img20/486/dsc01251ne.jpg

na to cale bedzie zabudowa bez obaw : )

http://img171.imageshack.us/img171/6762/dsc01252ie.jpg

 

dzisiaj zrobione tweetery :

 

http://img829.imageshack.us/img829/9619/dsc01249e.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/3091/dsc01247qu.jpg

 

 

http://img413.imageshack.us/img413/7920/dsc01253tw.jpg

 

jutro kontynuacja : )

 

http://img641.imageshack.us/img641/7619/dsc01254o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...