Skocz do zawartości

Jakie głośniki w przednie drzwi ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniacz to Blaupunkt GTA4 i chyba nie ma... a ten rozgałęziacz to raczej stworzy mi mono zamiast stereo... biore jeszcze pod uwage teraz wymiane radia na jakies uzywane gdzie sa 2xRCA, ale tez nie wiem jak to rozkminic...

A co z tym czytaniem ...............

 

No dobra, biore sie za lekture :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, decyzje podjęte raczej itd. :) z koleji doszedłem do wniosku ze wymienie radio bo moje nie jest pierwszej nowości i znalazłem kilka na allegro to odrazu zeby nie zakladac nowego tematu napisze tutaj, a wy wybierzcie mi model ktory najlepiej zagra :) z wzmaka narazie zrezygnowałem i napisałem że sie wycofuje :D

 

Używane:

BLAUPUNKT BRIGHTON MP27

BLAUPUNKT CALGARY MP36

SONY CDX-GT23

PANASONIC CQ-C1475N

BLAUPUNKT SAN REMO

JVC KD-G401

PIONEER DEH-2800MPB

KENWOOD KDC-W312

JVC KD-G342

JVC KD-R301

PIONEER DEH-3000MP

PIONEER DEH-2900MP

PIONEER DEH-2020MP

PIONEER DEH-2000MP

KENWOOD KDC-W3047

JVC KD-R302 50Wx4

PIONEER DEH-P3600MP

 

Wiem, spora lista, czytałem sporo o tych radiach i tez nie moge sie zdecydowac bo w aucie gra mi zwyle CD :) czas na jakies MP3 :) no i na radio moge przeznaczyc nie wiecej jak 220 PLN (wszystkie te używane w stanie bdb mieszczą się w tej cenie). Doradźcie mi najlepsze radio z tych, nie biorąc pod uwagę narazie wzmaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny blauPUNK ..myślenie o umcy umcy z tyłu a z przodu byle g***o ... a miało być tak pięknie . Widać że niektórzy stronią od czytania i wiedzą lepiej. Nam pozostaje się cieszyć - że to nie nasze pieniądze :zdrowko:

 

 

A które radio bardziej Ci się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a bo ja wiem :) Wizualnie to nawet to PIONEER DEH-3000MP :D aczkolwiek nie chodzi mi tu o efekt wizualny, ale zeby zagralo najlepiej z listy :) Czytałem dobre opinie o tym modelu PIONEER DEH-P3600MP i o KENWOOD KDC-W3047. No ale jednak, profesjonalna rada by sie przydała :) Zależy mi przedewszystki na jak najwiekszej mozliwosci zarzadzania glosnikami i dobrej jakosci dzwieku :)

 

PS. chyba ze lepszym wyjsciem bedzie kupic jakies nowe JVC albo SONY (choć wiem że to niezbyt duży przedział cenowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a bo ja wiem :) Wizualnie to nawet to PIONEER DEH-3000MP :D aczkolwiek nie chodzi mi tu o efekt wizualny, ale zeby zagralo najlepiej z listy

 

Jeżeli koniecznie musi być Blaupunkt to, może zastanów się nad tym modelem z linku poniżej.

 

Blaupunkt Seattle MP74:

http://allegro.pl/blaupunkt-seattle-mp74-jedyny-na-allegro-polecam-i1442943086.html

 

To jest jeden z najlepiej brzmiących Blupunktów, kiedyś produkowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc twoim tokiem myślenia i biorąc pod uwagę to co masz już do tej pory, wybrałbym radio Blaupunkt dla wizualnej równowagi systemu. Wybierz takie, które najbardziej Ci się podoba, bo w "twoim systemie" wybór radia nie wpłynie znacząco na brzmienie. I tak będzie zaje...cie :ok: Daj znać na forum jak twoje wrażenia po pierwszych odsłuchach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... obecnie wszystko wyglada fajnie... tj. radio zamówione (jutro powinno być), wszystkie drzwi wytłumiane, i stanąłem przed dylematem a dokładniej ze wzgledu że jest to mały samochód głośnik niskotownowy pójdzie w tylnią półke (bagażnik jest juz bardzo dobrze wytłumiony, dodatkowo wymieniłem tylnią półke i uszczelniłem wszystko), i rozważam dwie opcje... albo głośnik typy FreeAir: Alpine SWE-1043IB (25cm), albo Kenwooda (30 cm) ? Jakieś sugestie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...