Skocz do zawartości

BMW e46 Car Audio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam bmw e46 sedana z blachą między kanapą a bagażnikiem.

Mam kupione głośniczki na przód morel tempo 6 i wzmak do nich.

Tylne będa wyjęte, zostaną tylko maskownice by bas dawał do środka.

 

Moje pytanie brzmi co wybrać skrzynie bass reflex czy cisnieniowa (zamknieta)?

Slucham w aucie enegry i inne techno oraz zdarzy sie Hip Hop PL

 

Rozmyślałem nad tym cudenkiem, co myslicie??

 

 

http://allegro.pl/rockford-punch-p3d412-szczelinowymdf-wroclaw-i1447488128.html

Rockford Punch P3D412

 

Edit

jednostka sterujaca Alpine 9880R

 

Brak podpisanego linku

warn

pozdro Gilotyn@

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego typu nadwozia moge polecic sub Intertechnik mds10-12 w Br strojenie ok 38hz i zejscia jak i szybkosci ci nie zabraknie, jest stosunkowo malo wymagajacy pradowo wiec bez problemu dobierzesz do niego piec. zalezy rowniez ile na to chcesz siana przeznaczyc? sa rozne dobrze grajace suby i te za 300 i za 1000zl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam e46 i wiem jedno wstawianie skierowanej skrzynki w dziurę po podłokietniku to jest jedynie lekiem na jedno zło, odchodzę od tego pomysłu powoli bo coraz bardziej drażnią mnie trudności z "wtopieniem" suba w przód oraz odczuwalność niskich rejestrów jest w moim przypadku niższa niż ustawienie skrzynki w stronę tylnej klapy ( faza testów z otworzonymi siedzeniami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie a może kolega ma wersje bez kanapy z podłokietnikiem np jak ja :Pp

Wtedy bardzo dobre rozwiązanie to wyciac cześć tej ściany grodziowej i jest znaczna poprawa. Maxtaz może to potwierdzić, widział sluchał i nie stwierdził że zniszczyłem auto :PP

Jeśli chcesz moge zrobić Ci zdjęcie jak wygląda wycięta ścianka grodziowa u mnie (odrazu mówie to e36) ale wiem że w e46 zdażały sie kanapy bez podłokietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...