Skocz do zawartości

Neutralne piecyki


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jako, że cały czas mam jeszcze w głowie gonitwę (nie tylko związaną z sesją :mur1: ) to napadł mnie pomysł co by zobaczyć wasze opinie na temat "transparentnie", bardzo neutralnie grających wzmacniaczy.

Jakie modele przychodzą wam na myśl :?::)

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odczytuje CD DXZ958RMC :zawstydzony: chociaż długo walczyłem ze sobą co by Kenia nie przytulić, no ale. Chętnie poznam dalsze wypowiedzi, bo będę szukał czegoś (co prawda to jest zakup drugoplanowy i odległy, ale dobrze się rozglądać zawczasu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, po wypowiedzi już bez czytania podpisu widać, że masz Alpinke :zawstydzony: .

Jak dla mnie jest on trochę słodki.

Jeśli będziecie mieli możliwość radzę posłuchać DA100 , jeśli chodzi o średnie i górne pasmo to jeden z najlepszych (jak nie najlepszy wzmacniacz jaki miałem). Do dziś jestem na siebie zły że go sprzedałem :zly: gdyż pomimo, że nijak nie chciał "tuptać" to góra ..... ehhh , ale człowiek stary, głupi i miał obiecaną drugą sztukę DA100 , więc mój poszedł w świat a drugi niestety nie przyszedł.

Niezły jest (w całym paśmie) MS275, zresztą o nim i porównaniu z innymi znamienitymi więcej napisać może Wolf i Wit007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił Macroma 42.05, mam go u siebie obecnie na całym przodzie, zarówno dynamiki nie brakuję, jak i nie ostrzy wysokiego pasma.

Mam zamiar go jeszcze poćwiczyć na samych sykach, pod 9835R i DLS T20, ciętę aktywnie z poziomu radia, zobaczymy co wtedy wyjdzie z tego cudu :wink:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia i powstał z tego topic co najlepiej gra... albo co ja mam to jest bardzo dobre :rotfl:

 

 

SA50 napewno nie jest neutralny, tak samo jak x1000, AA 50HC, x2400.2GE - każdy z nich daje coś od siebie i zmienia w systemie.

 

Najbardziej neutralne piecyki z tych jakie miałem okazję porównywać w moim systemie to na tą chwilę Xtant 603 i Phoenix ms275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, po wypowiedzi już bez czytania podpisu widać, że masz Alpinke :zawstydzony:

 

Odsłuchy także na clarionie i E-MU Tracker Pre ( Do bólu liniowa ) ;) Tweetery PHD ( działające :zdegustowany: ) , T1, Szerokopasmowce BB 3.01 :) Niestety to nie wiele .. ale takie odniosłem wrażenie i dla mnie jest on właśnie neutralny ( np bardziej od SA50 którego odsłuchiwałem w takiej samej konfiguracji, co nie oznacza że mi się nie podobał :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodzi ten PG MS :?:

 

Z tego co wiem to :

1) W Polsce są 2 sztuki ;

2) Jedna biała na którą długo spokojnie czekałem aż "Ktoś" ją zamieści w jakimś dziale sprzedam i .....

3) Druga szara , która nie jest na sprzedaż (przynajmniej takie mam informacje :zawstydzony: ).

 

Co prawda nie są to wzmacniacze tak egzotyczne jak ten na którego od dawna poluje ale i tak nie są popularne i drogie , przez co odnośnie ceny raczej rozmawia się po odsłuchu a nie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jednak dobrze pogooglowac, a i na "starym kontynencie" sie cos czasem znajdzie.

 

Jest taki jeden typ z Holandii - ma na forach nick'a "Nico Boom" - sprowadza cale tony Phoenixow z USA i mozna cos czasem od niego zakupic (Outlawy i inne tez np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan - a czy podałeś ten piec bo jest NEUTRALNY czy bo fajnie ci się go słuchało??

 

Xtant'a miałem kiedyś, MS'a mam pożyczonego. W między czasie przewaliłem troche wzmacniaczy więc jakieś tam porównanie mam. A już napewno staram się trzymać tematu - czyli wskazać piec neutralny a nie taki który mi się najbardziej podobał u mnie w systemie... bo wtedy bym wskazał Brax'a X4 na srednie i wysokie i X1000 na woofery.

Edytowane przez Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...