Skocz do zawartości

Zestaw na przód


Sleper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No zawsze mozna przypuszczac ze skoro maja taka duza przebitke to nie wahaja sie wymienaic nawet spalonych glosnikow na nowe :) A Wy sie cieszcie...

 

 

Zawsze ktos znajdzie jakies wytlumaczenie ......widocznie na aku i oponach zarabia sie po pare groszy skoro nie uznaja reklamacji.

 

Hehe to teraz marze dystrybutora bedziemy okreslac po liczbach rozpatrzonych reklamacji :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że tu się rozwinie aż taka dyskusja, dzięki za odpowiedzi.

 

Jeśli chodzi o HSK to mam na nie chęć, ale trochę mnie odstrasza ten fakt, że mogłyby być to podróby.

Myślałem też nad Morelem Maximo lub Focalem Access, czy te głośniki są coś warte?

Na wzmacniacz chciałbym przeznaczyć około 300zł, prosiłbym o propozycje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HSK to mam na nie chęć, ale trochę mnie odstrasza ten fakt, że mogłyby być to podróby.

Tak a co Cie odstrasza? Nikt nie wychwycił żadnych różnic. No i co z tego jeśli nawet byłyby to podróbki o identycznych parametrach? Co to zmienia? W tym wszystkim przemawia cena, a takie nobskie teksty typu "boje się że to podróby" można sobie .... no. To kup sobie takie same, ale 2x droższe na pewno będziesz mega zadowolony i będziesz mógł sie pochwalić, że masz 100% "oryginały" brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co Cie odstrasza? Nikt nie wychwycił żadnych różnic. No i co z tego jeśli nawet byłyby to podróbki o identycznych parametrach? Co to zmienia? W tym wszystkim przemawia cena, a takie nobskie teksty typu "boje się że to podróby" można sobie .... no. To kup sobie takie same, ale 2x droższe na pewno będziesz mega zadowolony i będziesz mógł sie pochwalić, że masz 100% "oryginały" brak słów...

Ciekawe co zrobi jak się wysypią?

Kupi kolejne, ponownie takie bardzo tanie itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jemu najbardziej zależy na komforcie psychicznym. Zajmowałem się kiedyś sprzedażą i wiem, że spora grupa ludzi jest w stanie sporo pieniążków za ten komfort wydać. Ja kupiłem podróby za 300zł i mam tak :D

A jak kupi oryginały.

Ciekawe co zrobi jak się wysypią?

Kupi kolejne, ponownie takie bardzo drogie itd.?

Edytowane przez simon-u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobi jak się wysypią?

Ok daj mi przykład osoby z naszego forum, która kupiła te głośniki i np. się jej rozkleiły... Z resztą, skoro ktoś mówi, że nie widzi różnicy to na pewno nie robi z gęby d**y i oglądał klej oraz użyte materiały. Z resztą cały czas mówimy tu o podróbkach, a może należałoby używać innego określenia... Podróbka na ogół wykonana jest z gorszych niż oryginał materiałów, szybko się niszczy, psuje i można to sprawdzić gołym okiem bądź prostym testem. Więc? To podróbka hmm? Dacie sonie za to uciąć rękę? W tym przypadku może należałoby użyć określenia "wierna kopia" bądź "duplikat" BTW to niech kupi sobie jakiś zestaw za 2000 zł i będzie miał komfort psychiczny...

Bo teksty tego typu po prostu mnie śmieszą...

Jeśli chodzi o HSK to mam na nie chęć, ale trochę mnie odstrasza ten fakt, że mogłyby być to podróby.

Jeżeli już mówimy o komforcie psychicznym to zrozumiałbym gdybyśmy operowali sumami liczonymi w tysiącach. Oczywiście każdy zrobi jak uważa...

Edytowane przez tony_tr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co Cie odstrasza? Nikt nie wychwycił żadnych różnic. No i co z tego jeśli nawet byłyby to podróbki o identycznych parametrach? Co to zmienia? W tym wszystkim przemawia cena, a takie nobskie teksty typu "boje się że to podróby" można sobie .... no. To kup sobie takie same, ale 2x droższe na pewno będziesz mega zadowolony i będziesz mógł sie pochwalić, że masz 100% "oryginały" brak słów...

Nie spinaj się, bo nie wrzucam na Ciebie, tylko kulturalnie proszę o radę. Po to jest forum, chyba, że się mylę? Jeśli mówicie, że grają tak samo jak te za 800zł to spoko, takiej porady oczekiwałem.

Aha, i jeśli chodzi o komfort psychiczny, który rozumiesz tylko przy kwotach rzędu kilku tys zł, to wyobraź sobie, że nie każdy jest tak zamożny i dla niektórych nawet kwota rzędu 300-500zł jest kwotą dużą.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sleper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...