Skocz do zawartości

Spalanie naszych pojazdów i vmax


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo jak pewnie mowili zeby brac rovera to tez ich nie słuchales, ja mialem roverka i sie spisywal, dalo sie przycisnac i nie zarl tyle co ohv :hyhy:

 

Obrazek

Miałem Rovera 414 z silnikiem 1.4 107KM. Świetne auto, nic się nie psuło, dynamiczny i jak na takąmoc to dosyć oszczędny (ok. 8L po mieście). Sprzedałem, bo go nie potrzebowałem choć teraz żałuję. Teraz mam (prócz puga) Rovera 620 2.0 turbo diesel i auto jest świetne. Zero wkładu, tylko lać i jeździć. Pali ok. 7L ropy po mieście. Najważniejsze, że nic się nie psuje. Rok 1997, a śmiga jak nowy, blacha się nie sypie itd., po prostu świetne auto. greg-si jeśli decydowałbyś się na Rovera to szczerze polecam. Nie muszę chyba pisać, że to po prostu Honda tylko z innym nadwoziem :/ (Rover 414i = Honda Civic, Rover 620 - Honda Accord) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rover, Honda odpada z prostego względu. Brak kasy na lepszy model. Miałem doczynienia z 214i oraz Accord 2.0TD(chyba wiem że diesel) i powiem tyle że accord muł straszny (lekki WT był więc ktoś na zachodzi mógł go troszkę zaniedbać) a roverek jak to roverek. Jak się wkręcił to masakra. Choć w tej chwili ciężko o dobrego 1.4 16V. Jak szukałem polda z tym silnikiem to wszystkie były po wymianie uszczelek a to dobrze nie świadczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poldek po wymianie uszczelki to nic nadzwyczajnego i nic czego nalezy/ nalezało sie bac 114,214, 414 maja taka sama awaryjnosc w tym wzgledzie,ale kurde golf to kiła, masa kasy za nic za znaczek i tyle... zaraz nas ktos pogoni za ten spam

Ja tylko zgaduję, że Golf :Pgreg-si napisał TDi, a to jest oznaczenie opatentowane prze VW i tylko auta z tej rodziny (VW i Seat) mogą używać tego oznaczenia :P Równie dobrze może być to Golf, Polo, Ibiza, Cordoba itd. hehe. Co kupi to kupi i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze seat :P

 

roverem 214 mialem i mam okazje czasami pojezdzic,bardzo fajne auto niezly silnik,super skrzynia,dobre zawieszenie i mala awaryjnosc aha no i w bogatych wersjach ma ekstra wnetrze jak na auto tej klasy naprawde niezle materialy,skora itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
no zakupilem s14a tylko ze automat :hyhy: ale jakos musze sobie poradzic narazie a z czasem przekladka na manual bedzie :D i zacznie sie latanie bokiem hihih za grosze kupilem a stan idealny kupa papierow z dowodami serwisowania w nissan service normalnie rodzynek mi sie trafil hehe :D a czy po pl bedzie jezdzic hmm no nie wiem zobaczymy jak sprzedam 300zx-a to tak :]

post-1-1225754428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema problemu,ale tak sobie mysle ze gdybys mial warunki to mozna to machnac samemu majac deske itp z lewo stronego sx,podejrzewam ze wszystkie otwory itp w kascie sa przygotowane pod wersje lewo i prawo strona tak jak z zmiana automatu na manual.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...