Skocz do zawartości

Zagadka... z cyklu: co to jest?!


miki87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pomyłkę kiedyś otrzymałem takie 'cuś'. Niestety nie było kontaktu do nadawcy a sam nie dzwonił, więc olałem sprawę, bo w końcu to kawałek jakiejś pogiętej rurki... Wstępnie myślałem, że to część układu wydechowego od jakiegoś komarka:D ale chyba to raczej część samochodowa... no i te kabelki?

Jak macie pomysły to z góry dzięki za podpowiedzi, bo trochę mnie nurtuje co to za 'rurkacz':)

 

http://img225.imageshack.us/i/22012011272.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable pewno z miedzi, moze ofc, wykorzystaj w CA, moze jakies glosnikowe by wymodził,a z rury BR zrobisz :). Marnujesz materiał :krzeslem: :krzeslem:

 

Tak w ogole to gratki matash :zakrecony: , widac ze miales przygody z tym silnikiem skoro pamietasz kształt rurek <lol>;p. To jak mój kuzyn w swojej Audicy lampy xenonowe z przodu z opaską na oczach(albo w nocy bez latarki,testowane) na czas je sciąga... Tak to jest jak sie kupuje chinskie H.I.D'y :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie kupuje chinskie H.I.D'y

 

Miałem 2 tygodnie :zawstydzony::wstyd:

Sam doszedłem dlaczego walą po oczach ludziom z naprzeciwka i zmodyfikowałem "przesłonę krótkich świateł" i nastał spokój . Potem zaobserwowałem niepokojące objawy przyciągania uwagi przez ludzi i co gorsze policji . Zmiana żarówek w razie czego w moim aucie zajęłaby mi góra 2 min ale ...i tu sedno jeśli brałbym udział jakimkolwiek wypadku (stłuczce) i gość napomknąłby tylko że to ja go "oślepiłem" , co wcale nie musiało by być prawdą bo sam by był sprawcą , to ...wina i tak spadłaby na mnie (nie mają atestu ani żarówki HID ani same klosze nie mają oznaczeń do używania takich żarówek ...czytaj zawsze jesteś winny . Wolałem więc ze stratą się ich pozbyć i kupić markowe H4 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...