Skocz do zawartości

RAINBOW po nowemu ...


arek-kowal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam Wszystkich,

 

Chciałbym serdecznie poinformować, iż z dniem 2 października 2010 Strefa Ciszy z Olsztyna stała się jedynym i wyłącznym dystrybutorem marki Rainbow na terenie Polski

 

Jednocześnie informuję, iż z dniem 01 stycznia 2011 po raz pierwszy ruszyła oficjalna polska strona marki Rainbow. Znajdziecie tam wszystkie informacje o produktach, punktach sprzedaży itp. www.rainbow-audio.pl

 

Lista dealerów: http://www.rainbow-audio.pl/dealerzy.php

 

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... powiedz tylko - co w związku z tym jakieś rabaty czy coś

 

dlaczego zawsze rabaty są najważniejsze?

przecież car audio to pasja nas wszystkich :) kasa odchodzi na drugi plan :)

najważniejsze, że produkty są bardzo dobre i od teraz w pełni dostępne

wyselekcjonowaliśmy, według nas najlepsze firmy montażowe z każdego regionu Polski i tam właśnie możecie dostać nasze produkty oraz uzyskać porady na temat budowy systemów audio

 

serdecznie zapraszam do zakupów

 

ps.

jeśli ktoś ma lub będzie budował swój system w oparciu o produkty Rainbow i chce się tym pochwalić na oficjalnej stronie www.rainbow-audio.pl - zapraszam

 

piszcie: info@rainbow-audio.pl

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zawsze rabaty są najważniejsze?

przecież car audio to pasja nas wszystkich :) kasa odchodzi na drugi plan :)

 

bo np. ja do firmy Rainbow się lekko zraziłem, po ostatnich wydarzeniach u mojego kolegi.

Jeden z wooferów SAX265.20 miał najwyraźniej wadę fabryczną, jak wcześniej dało się kupić jeden woofer tak obecnie, trzeba brać komple. Problemu by nie było gdy by parę miesięcy temu nie skończyła się gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michas82lca czy wszystkie firmy w Polsce (nie tylko car audio) mają podnieść ceny o 20% po to, żeby później dawać cudne rabaty 20%?

 

Przychodzi ostatnio klient, ceny mamy ustalone dobrze. Podsumowanie paragonu i słyszę "a jakiś rabacik?". Gdy zapytałem się, czy jest niezadowolony z cen to nic nie powiedział. Tak samo gdy zapytałem się czy o pieczywo też się targuje albo o zakupy w warzywniaku. Wiadomo, że dobry klient przy nie małych zakupach może liczyć na upusty. Ale nie róbmy sami z siebie debili - kupujemy ze względu na dobrą (bądź złą) cenę czy dlatego, że dostaniemy jakiś rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo np. ja do firmy Rainbow się lekko zraziłem, po ostatnich wydarzeniach u mojego kolegi.

Jeden z wooferów SAX265.20 miał najwyraźniej wadę fabryczną, jak wcześniej dało się kupić jeden woofer tak obecnie, trzeba brać komple. Problemu by nie było gdy by parę miesięcy temu nie skończyła się gwarancja.

gwarancja się skończyła?

i dopiero teraz wyszła wada fabryczna?

przecież to nie możliwe.

Jeśli chodzi o SAXy to jeden z najpopularniejszych zestawów Rainbowa, sprzedaje się tego bardzo dużo i klienci są bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem SAX-y i uważam je za rewelacyjne przetworniki. (w tej klasie) Ludzie zapominają, że woofer nie służy do przenoszenia częstotliwości 40-50hz męcząc go dodatkowo bass "ekłalizerami" hehe. Kiedyś głośniki tej klasy były dostępne głównie dla profi instalatorów. Według mnie wiele sprzętu jest źle aplikowane przez właścicieli i z tego powodu bierze się wiele awarii, reklamacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie róbmy sami z siebie debili - kupujemy ze względu na dobrą (bądź złą) cenę czy dlatego, że dostaniemy jakiś rabat?

dobra cena to podstawa, a nie rabat...mnie raczej chodziło o:

kasa odchodzi na drugi plan :)

:wink:

właśnie z tego powodu wolę kupować z drugiej ręki, lubię często dość coś u siebie zmieniać i nie uśmiecha mi się tracić za każdym razem. Ale nie zniechęcam do kupowania nowego sprzętu, bez dwóch zdań jeśli wiedziałbym co chcę i był pewny, że klocki pojeżdżą troszkę dłużej to pewnie doinwestowałbym i zakupił nowy sprzęt :)

swoją drogą sam mam suba tej zacnej firmy (amboss 12") już dłuższy czas i spisuje się więcej jak dobrze, a dostał ostro w palnik zanim się nacieszyłem ciśnieniem w samochodzie i zaczął tylko uzupełniać przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jaką przeglądarką jest problem?

nas informatyk testował IE,FF,Chrom i Opera - wszystko było ok

 

Przegldarka:

www-client/chromium
    Available versions:  8.0.552.237 (~)9.0.597.45 (~)9.0.597.67 [M](~)10.0.634.0-r1 [M](~)10.0.642.2 [M](~)10.0.642.2-r1 **9999 {cups +gecko-mediaplayer gnome gnome-keyring system-sqlite system-v8 test}
    Installed versions:  9.0.597.67(11:30:01 20.01.2011)(cups gecko-mediaplayer gnome -gnome-keyring -system-sqlite -system-v8)
    Homepage:            http://chromium.org/
    Description:         Open-source version of Google Chrome web browser

 

Źle wyświetla od 20 do 10cm reszta ok.

http://img13.imageshack.us/i/rainbowhu.png/

Edytowane przez michalastrag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegldarka:

www-client/chromium
    Available versions:  8.0.552.237 (~)9.0.597.45 (~)9.0.597.67 [M](~)10.0.634.0-r1 [M](~)10.0.642.2 [M](~)10.0.642.2-r1 **9999 {cups +gecko-mediaplayer gnome gnome-keyring system-sqlite system-v8 test}
    Installed versions:  9.0.597.67(11:30:01 20.01.2011)(cups gecko-mediaplayer gnome -gnome-keyring -system-sqlite -system-v8)
    Homepage:            http://chromium.org/
    Description:         Open-source version of Google Chrome web browser

 

Źle wyświetla od 20 do 10cm reszta ok.

http://img13.imageshack.us/i/rainbowhu.png/

 

już wszystko powinno działać :)

 

bo np. ja do firmy Rainbow się lekko zraziłem, po ostatnich wydarzeniach u mojego kolegi.

Jeden z wooferów SAX265.20 miał najwyraźniej wadę fabryczną, jak wcześniej dało się kupić jeden woofer tak obecnie, trzeba brać komple. Problemu by nie było gdy by parę miesięcy temu nie skończyła się gwarancja.

A kto Ci powiedział, że nie można kupić jednej sztuki?

Pojedź do jednego z naszych dealerów (tam gdzie masz najbliżej) i na pewno dostaniesz taki woofer

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci powiedział, że nie można kupić jednej sztuki?

 

dostałem taką informację, od jednego ze sklepów z CA, że odkąd zmienił się distro właśnie, to jest możliwość kupno tylko par.

 

Pojedź do jednego z naszych dealerów (tam gdzie masz najbliżej) i na pewno dostaniesz taki woofer

 

 

68 km w jedną stronę jest mało opłacalne, ale zadzwonię do nich i spytam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...