Skocz do zawartości

Midwoofery na przód, pomoc w wyborze


Sinsemillaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bum Panowie, odświeżam temacik, bo muszę wam przedstawić opinię, może was to rozśmieszy, ale na temat GMS 9600.

Koszt: 20 zł/ 2 szt. - używki. Kupiłem, bo zawsze mogą się przydać i tak sobie leżały na półce. Pewnego dnia jak coś tam grzebałem przy samochodzie postanowiłem je wsadzić i odsłuchać. Wymontowałem woofery aktualnie osadzone z zestawu Vibe Slick 6 comp i wsadziłem GMS.

Troszkę się pobawiłem HPF'em, przyciąłem je w okolicach 55 Hz (bo do 50 teoretycznie schodzą). Rezulatat? Głośniki warte takich, ba nawet i 5x większych pieniędzy.

Średnica bardzo dobra (czego nie mogłem powiedzieć o Vibe) zejście całkiem przyjemne i kick'u troszkę mało, ale to już chyba nawet niższa klasa niż popularna budżet liga.

W bezpośrednim porównaniu Vibe do GMS, widać różnicę w starciu cenowym - GMS wygrywa bezprecedensowo, może Vibe nadawałyby się na początkujące 3 drogi, ale w chwili obecnej do 2 dróg bardziej odpowiada mi GMS.

 

Jakby ktoś miał R6A i wziął je na spocik do Kato 10 IV byłoby świetnie, chciałbym sprawdzić co potrafią (robię malutkie przymiarki do 3 dróg, ale bardziej raczkuję w tym kierunku) lub inne ciekawe wooferki z porządnym kickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...