Skocz do zawartości

Fiat Marea Week by Boss


bosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szkoda że nie ma naklejki to bym Ci powiedział czy masz oryginalna przetwornice czy nie , bo często zdarza się że są od innych pioneerów albo nawet całkiem od innych radi. Piszczenie przetwornicy może oznaczać zużyte w jakimś stopniu podświetlanie wyświetlacza. 100% sprawne nie piszczy wogóle.

Co do mechanizmu to się nie bawiłem w naprawy , ale myśle że jak znajdą sie jakieś tryby w serwisie albo od jakiegoś dawcy to sprawa jak najbardziej do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No niestety dziewiątki są nie do odratowania co gorsza musiałem sprzedać również P88RS :zdegustowany: Niestety cena paliwa poszła tak do góry że już niedługo słuchał bym muzyki tylko na postoju. Zmusiło mnie to do sprzedaży radia za odzyskane pieniądze zagazuje auto.Wiec chwilowo cofamy się do zwykłego radia i pasywki :dobani: Ale takie życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak tylko się odbije wracam do starej konfiguracji. A narazie klocki lądują na półce zestaw będzie plumkał pasywnie na standardowym fiatoskim radiu, soniczu i samym przodzie:( Ale miedzy czasie planuje zrobić drzwi jak należy :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gaz już jest a ja dorwałem nowe radio.Narazie byle coś gorało dostałem w leasing LG LAC3800R (foto).Dzisiaj wymontowałem Soniacz siołem przód w pasywke i odpaliłem.Pomijam fakt że po odpaleniu sieje tak że się nie da słuchać jutro podłącze tak jak pionka bezpośrednio z aku. Jakość powaliła mnie na kolana i to negatywnie tylko wyjsc z auta i płakać co za żenada.(jedna do dobrego to się człowiek szybko przyzwyczaja) W trybie szybkim będę poszukiwał Dexa-P99R i wracał do aktywki.

http://static1.skapiec.pl/f1/302128b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czas odświeżyć temat.Polowałem na radio od dłuższego czasu i udało się. Poleciałem klasyką i udało mi się kupić DEX-P99R za rozsądne pieniądze. Jedynie nie ma mic ale to jest do ogarnięcia. Mam już plan na mic własnej konstrukcji z wkładką Panasonica WM-61a podobno jedna z lepszych wkładek. Wczoraj zamontowałem sterowanie w kierownicy przerobione na podczerwień według mojej myśli technicznej :cwaniak: Wygląda jak oryginał :super: Reszta klocków zostaje ze starej konfiguracji :wink2:

http://img3.imageshack.us/img3/6731/20110926366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dokładnie tak jak pisze Młody01 kierownica pochodzi z marei HLX. Ja wyciągnąłem sterowanie wybebeszyłem je zakupiłem pilot do pionka i po kilku godzinach pracy, przymiarek i dłubania miałem gotowe sterowanie z kierownicy na podczerwień.

 

Panowie obecnie mam mała rewolucje w systemie.Jak zapowiadałem zmieniłem jednostkę na Pionka P99R a ponadto od użytkownika fellowes nabyłem nowy piec na przód a mianowicie DLSa A3. Co za tym idzie pozbyłem się z bagażnika Phase'a . Wzmacniacz jeszcze do mnie nie dotarł wiec nie mogę się wypowiedzieć się na temat różnic chodź nie ukrywam że takowych się spodziewam. W planach mam wymianę wzmaka tweetów z obecnego Sony Xm3520 na Genesis B40(chodź docelowo widział bym SA50). No i jeszcze jeden problem nie mam pieca do Suba(wcześniej napedzalem go RS4'ką). Mile widziana była by A6'tka ale nie w obecnej sytuacji finansowej.Może coś podpowiecie??

 

Obecna konfiguracja:

http://img15.imageshack.us/img15/2904/audioqm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona po cynku Sinoffa Stałem się posiadaczem PHASE EVOLUTION OPUS 500,1 Cena atrakcyjna, parametry też godne wiec generalnie zadowolony jestem z zakupu. Teraz muszę przeinwestować w jakiś rozdzielacz i przedłużkę 20mm2. Trochę Sony nie pasuje do reszty

 

Obecnie:

http://img710.imageshack.us/img710/7100/audio1h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...