Skocz do zawartości

Dobór jednostki .... lepszejszej :)


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o danie namiaru na taką alpinkę z tą ceną - to kupie je jako drugie :)

Swego czasu wisiały 3 aukcje na allegro (3 albo 2 moge sie mylić) 250zł coś koło 350 i chyba 399zł. Ta za 250zł chyba 2 razy wisiała.

Nie byłem specjalnie tym zainteresowany, bo miałem już 7906.

Była też 5903 (7903 bez tunera) za 200zł w całkiem fajnym stanie.

 

Jeśli Cię bardzo nie ciśnie na radio to wypatruj na allegro.

Gdybyś chciał 7906 to chyba wiem kto ma na zbyciu (i udziela się w tym temacie ;p).

Edytowane przez whitedevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę

na 99,9 % oba maja tę samą mechanikę (to do aluzji co do części zapasowych :rotfl: ) postaw obie na nogi i wybierz ...ładniej grającą :super:

w tym wypadku bym musiał je tez latarką podświetlać :) - ale wiem kto by to naprawił ;) i udziela się w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 17:14

 

Wyświetl postUżytkownik marcin-real dnia 12 styczeń 2011 - 16:33 napisał

nie czaje z tym bazy .... gdzie one są :)

 

 

A co za różnica , pytanie czy chcesz mieć taki sprzęt ?

 

A może właśnie u pana Józka jedna może by się znalazła na półce w szafie, zalegająca która może powędrować w dobre ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :rotfl: bo im więcej "poćwiczysz" innych, tym częściej będziesz wracał to tych...sztrucli :super: .

P.S. gdybyś zdecydował się je kupić podejme się postawić Ci obie na nogi (podświetlenie zrobię na LEDach) w zamian chciałbym "posiadać" je na jakieś 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :rotfl: bo im więcej "poćwiczysz" innych, tym częściej będziesz wracał to tych...sztrucli :super: .

P.S. gdybyś zdecydował się je kupić podejme się postawić Ci obie na nogi (podświetlenie zrobię na LEDach) w zamian chciałbym "posiadać" je na jakieś 2-3 tygodnie.

ok to startuje do nich ;)

 

Ale podstawowej szukam dalej ;) 9855/9833 ?????????

 

Czym się różni 9853 od 9855 - tylko wyświetlaczem i wodotryskiem,czy jakimiś funkcjami (dźwiękiem )?

 

Jak się ma do 53 do 53 ??

Edytowane przez marcin-real
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9855 większe napięcie na RCA i przez to możemy uważać że tak do końca 9855 i 9853 nie są identyczne "brzmieniowo" ale to tylko tak gdybam , bo nigdy nie miałem możliwości posłuchania obu klocków na tej samej instalacji .

 

 

PS: na moich klockach nie umie w ślepym teście poznać czy gra 9833 czy 9835 ...może jeszcze za "mały miki" jestem lub klocki za słabe :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2V RCA jest moim zdaniem bardziej uniwersalne, bo gdy podpinasz wzmacniacz który ma ma zakres do 2V do radia z 4V RCA to przy połowie skali głośności na radiu już masz pełne wysterowanie, a na 2V RCA możesz kręcić gałką "do końca"

 

9855R / 53R to te same jednostki, różnią je tylko detale, tak samo jest z 9835R i 33R

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2V RCA jest moim zdaniem bardziej uniwersalne, bo gdy podpinasz wzmacniacz który ma ma zakres do 2V do radia z 4V RCA to przy połowie skali głośności na radiu już masz pełne wysterowanie, a na 2V RCA możesz kręcić gałką "do końca"

 

nie bardzo, bo idąc takim tokiem rozumowania, radia typu z 8V RCA nie miały by racji bytu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że jest lepsze, tylko bardziej uniwersalne :) Teoretycznie im większe napięcie na kablach sygnałowych tym mniejsza ich podatność na zakłócenia, ale od tego przecież są ekranowane dobrej jakości kable, które każdy lubi mieć w swoim systemie :P

 

Zresztą... Ja nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów po przesiadce z 4V na 2V RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...