Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma ktoś pomysł jak na szybko " podfrezować " w skrzynce ramkę na kocyk - nie mamy frezarki :> ??

Dremlem. tylko łopatologiczna robota. Ale zrobiuć się da.

 

P. S. Postaram się wpaść na spota ale nie gwarantuje że się wyrobie. Jesteśmy in touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie tak sie sklada ze zawitalem do Was do Wroclawia na dluzej tj pon do czwartku kazdego tygodnia az do lutego i chcialem zapytac robicie jakies spoty w tygodniu po 17 ej ??? Fakt nie jestem samochodem tam swoim ale chetnie bym posluchal Waszych aut ewentualnie jakies piwko w tygodniu.

 

Stacjonowac bede na ul jednosci 85 ale rowniez moge byc przy placu katedralnym bo tam pracuje.Jak by ktos był chetny na jakies piwko zapoznawcze to chetnie.

 

pozdrawiam i czekam na jakis odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś Wrocławiak, nie ma czasem jakiegoś radyjka, z czasówkami, do pożyczenia na październik (5-26 paź)?

Oddam w stanie nienaruszonym. Ewentualnie zostawię aparat w zastaw :P
Chciałbym posłuchać u siebie jakiegoś bardziej grającego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Szkoda mi tylko, że późno się dowiedziałem i byłem już na 18 umówiony, i tak się spóźniłem tam dobre 30-40minut.

Niestety nie zdążyliśmy się już połączyć - chodzi o inne źródło u mnie... ale zdanie macie jednakowe właściwie. Wpadnie radio, to na pewno was odwiedzę. Kable pod aktywkę puściłem od razu, albo inaczej - zwrotnice są w bagażniku.

 

Dobrze, że dostałem PM'kę bo inaczej nawet bym nie wiedział, że coś się dzieje.

Tyle dobrego, że gdzieś na borku mi się telefon z wifi połączył i maila dostałem :]

W sumie to byłbym gotowy się stawić nawet koło 16... ale któż wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy jakiś Wrocławiak, nie ma czasem jakiegoś radyjka, z czasówkami, do pożyczenia na październik (5-26 paź)?

Oddam w stanie nienaruszonym. Ewentualnie zostawię aparat w zastaw :P
Chciałbym posłuchać u siebie jakiegoś bardziej grającego radia.

 

staH - mogę pożyczyć Ci clariona 948. Z czasem powrotu póki co się nie pali więc będziesz mógł dłużej potestować. A i radyjko zamiast leżeć w szafie, rozrusza mechanizmy:-) Jak chcesz, to pisz śmiało i bez skrępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No siema.
Wiem, to może trochę dziwne, że ja, oddalony o 110km od Wrocławia, znowu podbijam tutaj temat... :) Ale do kogo ja mam się zgłosić, jak nie do was? :)

 

Trzy sprawy:

  • Ukręcimy coś małego 26 października? Okolice godziny 16-17.
  • Ma ktoś pożyczyć jakiś ciekawy piecyk 4-5 kanałów? (termin pożyczenia jw. + będę we Wrocławiu 16 i 23 listopada, wtedy mógłbym oddać, lub wysyłkowo jeśli się będzie paliło)
  • Wypadł pionek, wpadło - zgodnie z zapowiedzią, 9833r. Wypadałoby coś pociąć teraz, a suba sobie odpuszczę na jakiś czas. (pewnie dopóki nie ogarnę piecowni i drugiego kabla zasilającego, bo jedno 16mm^2 LGY to może być trochę mało co?) A i jeszcze big3 nie zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...