Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


A coś można już u Ciebie słuchnąć?

Ja bym chciał u was posłuchać :hyhy: Jakaś muza leci, ale nic nie kopie, czołem nie rusza, szyb nie tłucze to nie wiem czy jest możliwość poddać ocenie :wink2:

 

 


W sumie u nas się nic nie zmienia.

Nic w audi nie ruszone ?

 

 


pytanie kto będzie trzeźwy w weekend?
a co to za okazje macie ? Ja z tych nie pijących i zawszę za kierowcę robię to mogę porozwozić, każdy grosz się przyda :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał u was posłuchać Jakaś muza leci, ale nic nie kopie, czołem nie rusza, szyb nie tłucze to nie wiem czy jest możliwość poddać ocenie

Jak masz podójne szyby to ciężko żeby tłukło

 

 

Nic w audi nie ruszone ?

Nic - nawet nie mogę ogarnąć radia do kupy i czyta mi raptem 2 płyty.

 

 

Edit: W dodatku dzisiaj auto zostawiłem u mechanika, bo wyjąłem lampy i nie chciałem aby stało pod domem. Wysyłam je na mały update. Więc na spota to tylko Sandero które nie ma nawet głośników.

 

a co to za okazje macie ? Ja z tych nie pijących i zawszę za kierowcę robię to mogę porozwozić, każdy grosz się przyda

Okazja się zawsze znajdzie - a etat kierowcy ma moja żona od kiedy uszczęśliwiłem ją piękną córą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tw i wf na miejscu :)

 

 

Może coś więcej ... Chodzi mi instalacyjnie jak to ma wyglądać. Głośniki podpina się pod generator częstotliwości, mikrofonem zbiera się charakterystykę,  elektrycznie przebieg impedancji i na podstawie tego dobiera się filtry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiepysie! Trza by się zobaczyć wreszcie.

Ja mam do zaoferowania do odsłuchu seryjny system audi a4. Radio czyta co drugą płytę i tylko oryginalną ...

Poszłuchalbym niektórych aut bo mnie się już słuch wypaczył. Kiedy? Sobota/niedziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku jeżeli nie dysponuję wzmacniaczem, można wejść sygnałem pod złącze zmieniarki w radio.

Jeszcze sprawa tweetera. Czy tymi pomiarami nie upali się go puszczając niskie częstotliwości.

A co Ty się martwisz wzmacniaczem?. 

Do pomiarów potrzebne Ci są 

- zamontowane głośniki w miejscach docelowych

- przewody do głośników wyprowadzone do wzmacniacza, tak aby zamiast wzmacniacza podpiąć pomiarówkę

 

Podjedź na spota to Ci wytłumaczymy co i jak.

 

 

Co do terminu, to ja wolałbym niedzielę, tak o 16.00 - 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...