Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hej :) jako świeżak potrzebuję zmotać się z wami chłopaki z Wro.

Własnie z racji zalogowani się w końcu doczytałem że wczoraj bylo spocik.- cholera a ja balowałem na urodzinach u znajomych

Kiedy znów jakiś spotkanie planujecie.

Chciałbym wpaść i dosłownie posłuchać konkretnego Pier%%%  basu popatrzeć kto co ma i jak łupie :)

Czekam na waszą odp i kiedy ktoś tam będzie miał czas.Jestem żądny informacji i dzwięków

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a wiedziałem że zaboli dopiero później ugryzłem się w język bo od razu  wrogo nastawiony zasiadłeś w fotelu z wentylacją :wink:  Moje skromne zdanie - to co tam plumka u Ciebie na dole skromnie pędzi dls-y. Jeszcze jest pytanie które to są dls-y? Mogliśmy wyciszyć tw i posłuchać , ale fajną mam kierownicę :rotfl:

 

pace :ph34r:

 

p.s. zaraz zapodam swoim po dwiesta z mostka obadam na ile gain je rozhula zanim wyskoczą mi w twarz  :rolleyes:  Bo przeca tylko do tego się nadają :zawstydzony:

 

Byle do przodu , ale w dużo mniejszym aucie powinny kickiem łamać piszczele :wstyd: , a może nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupsko, a nie wrogo nastawiony. Krytykę powinno się przyjąć, a nie... odkręcić gałę dalej, żeby zagłuszyć wszystko :D Balancer wsiadł i powiedział Ci to samo. Przypadek? 

Faktycznie, po 300W na kanał skromnie zasila te moje R6A. A ja głupi chcę zmienić go na jeszcze, o połowę, słabszego hajenda :P

 

 

 

 


powinny kickiem łamać piszczele

 

Tak, ale tylko wtedy, kiedy tak chce źródło. A nie wtedy kiedy Ty chcesz (czyt. jak tylko odpalasz radio) :P

Powinny łamać kickiem, a nie wystrzeloną membraną.

 

Też lubię głośno słuchać, ale nie wykańczając tym samym grające na granicy możliwości przetworniki.

 

 

Tekst miszcz nr dwa:

"-Nie można głośniej?

-Można, ale nie z tym subem, bo infinity się nie wyrabia.

-No faktycznie ta Beta jest słaba"

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha

 

 

 


a nie wrogo nastawiony
a gdzie ja to napisałem

 

Źródło chciało :rotfl: ale nie mogło połamać mi piszczeli :hyhy:  Jak na 300 vaciszy to ja wysiadam.

Wiesz tak troszkę bluzgasz w stronę kogoś kto kręcił te dls-y no nic pewnie to przeżyje. :wink2:

 

Betę znam i jak widzisz jbl ją pokonał :rotfl: ale nie do takiego grania została stworzona

 

Od początku szukam ekspresji i dynamiki mieszczącej się w ramach przyjemnych tonów i cały czas idę w tym kierunku , a to że tw zabija wszystko- nie Ty jeden o tym wiesz :hyhy:  i jest na liście nr.1 do ogarnięcia

 

ile kręcisz granie w swoim pojeździe ? ... no ja niestety tylko trzy no może pięć miesięcy i uważam że poziom jest niezły ... a czy urwie Tobie cyce średnio leży mi na wątrobie :wink:  Zjawisko przesteru znam od dawien dawna już przy pierwszych piecach nie sony bo wtedy były mocno deficytowym towarem :wink:

 

wyskoczymy na gołe klaty ? :rotfl:

Bo zasadniczo różni nas szeroko pojęte opiniowanie innych - ja ten nie gryzący się w język nie mam kontroli nad myślami i mówię w 'jej czarne oczy", bo za plecami to w przedszkolu się koleżanki obgadywało i kombinowało jak zacząć zabawę w doktora.

 

P.S. Krytyka jak najbardziej przyjęta jednak ta przez pryzmat focha się nie liczy ,  i  zachęca do dalszego kręcenia. Hiendy każdy ma takie jakie lubi , a nie jak ktoś o nich napisał - ja mam takie rozumowanie

 

Post autora wyraża tylko skruchę i chęć poznania nowej miłości. Celem jego było rozwinięcie szeroko pojętej miłości wśród ludu i nie może stanowić dowodu w sądzie i być kopiowany i rozpowszechniany w innych artykułach i tematach związanych z mocno propagowanym - ostatni czasy  szarpaniem obgryzionej kości dla śladowych ilości naturalnej żelatyny.

Autor za wszystko przeprasza i apeluję o łaskę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...