Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakim programem nagrywacie FLAC na AUDIO CD?

 

Mam nero 8 ale tam ni cholery nie moge tego nagrać.

U siebie na Macu mam program xACT - koduje/dekoduje flaczki bezproblemowo. Zamieniam je na WAV i śmigam Burnem na płytkę.

 

Pod windą robiłem z linii poleceń. Coś w stylu

for %f in (*.flac) do flac -d %f
Zamieni to wszystkie flac z katalogu na wav'y. Oczywiście w zmiennej PATH musi być ścieżka do flac.exe (domyślnie c:\program files\flac)

 

Ogólnie po zakupie iPoda przechodzę na Apple Lossless - identyczne jak FLAC tylko Apple'a. iTunes je widzi i wypala na płytki CD-Audio, iPod je widzi (odpalanie poprzez KCA-420i również). A FLAC pod maciem jest nieco traktowany po macoszemu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie po zakupie iPoda

 

Zabierz go na następny spot :)

nie zapomnij o kabelku USB

 

Wygląda na to że IKEŁA TEAM (desant z Krakowa) rozkręca nam wrocławskie spoty.

 

Może ustalimy dla środowiska wrocławskiego własną nazwę?

Proponuję ŁORBITA TEAM? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, nazwa zacna.

Przydałoby się jakieś logo ;p Mój czarny humor podpowiada mi coś takiego :

http://us.123rf.com/400wm/400/400/stepanov/stepanov0708/stepanov070800163/1477580-bezdomnych-osob-spi-pod-mostem.jpg

 

iPoda dostałem, dysk padaczka ale na szczęście rozebrałem gnojka i wsadziłem mu kartę CF. Pasuje bez przeróbek. Na tyle obudowy 4GB a w środku 16GB do wykorzystania. he he. Jakby ktoś z Was chciał kiedyś iPoda to polować na mini z uwalonym dyskiem i wymieniać - działa rewela.

Na następny spot zabiorę go i kabel do niego również. Testowałem go dziś po 7998 i w skrócie jest :/ Na 9855 u Piotrka w Renówce iPodem steruje się rewelacyjnie. Tutaj są znaczne ograniczenia, ale już pracuję nad tematem aby to ogarnąć. Szczegóły i próbne odsłuchy na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na obecności Balcera :P

W końcu miał odsłuchać i doradzić, co z tymi amami.
Chociaż na pewno, ktoś z was też powie, żebym się już więcej sam za to nie brał :E

Ogólnie mnie ta niedziela interesuje, chociaż w sumie następna też jest raczej ok.
Głównie zależy od pogody, bo jeśli mam jeszcze po wro sobie spacerować z moją lubą, to lepiej faktycznie, żeby mieć przyjemne słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...