Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, spocik bardzo udany. Niestety dotarłem dopiero po 17, już nawet nie będę tu pisał czemu tak późno bo nie ma sensu znów się denerwować. Miejscówka bardzo fajna nawet pomimo tego, że będąc już praktycznie na miejscu, chwile się namotałem zanim zajechałem w dobre miejsce. Na miejsce kolejnego spotu głosuję również na Most Milenijny.

Podmienić niestety niczego nie zdążyłem bo nie było na to czasu ale szczerze mówiąc to nie miałoby to chyba większego sensu skoro miałem tak zrobione drzwi z takimi głośnikami... Jak drzwi będę zabetonowane z docelowymi głośnikami to wtedy będzie można się bawić.

Bardzo fajnie było posłuchać innych konstrukcji. Przez to jeszcze bardziej znienawidziłem swoje niezrobione drzwi oraz pojawiła się mała chęć posiadania z przodu 3 dróg :rotfl:

Co do kolejnego spotu hmmm, może nie 2 tygodnie ale byłoby super jakbyśmy spotkali się jeszcze nie później niż powiedzmy za miesiąc :wink: 2 tygodnie to trochę krótko by wykonać znaczący progres w swojej instalacji i boje się, że znów z braku czasu przyjechałbym z helixami w drzwiach :mur1:

Mam takie pytanko bo z racji tego zamotania i krótkiego pobytu... Kolego, który odsłuchiwałeś moje autko jako pierwszy i ustawiłeś mi cięcia, opóźnienia itp... JAki masz nick bo zapomniałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie balcer.

Ustawienia sobie zachowam i zobaczę jaką zmianę przyniesie wymiana woofera i zrobienie drzwi.

Pzdr

 

Doszedłem również do wniosku, że nie będę rezygnował ze swojego Hammera. W sumie to jest dość szybki jak na 12, do spokojnego grania przycięty na 50hz też ładnie plumka no i co najważniejsze kiedy najdzie mnie ochota na jakieś trance/electro to potrafi nieźle potrząść grzywą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spota, autka mają potencjał, oby tak dalej i częściej panowie :)

i Ty tam :szok:

W pomiarach byś pomógł, a nie po Wrocku się szlajał... :wink:

Gratki dla organizatorów że rozkręcacie integrację - dla równowagi krk zdycha na przedwiośniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tony, wszystko jest w clio na dobrej drodze, fajne podejście i rozsądne klocki, zresztą jak we wszystkich autkach. Trochę pomieszałem w kilku autkach, mam nadzieję, że właściciele nie mają mi za złe... :)

Jedyne co mi się rzuciło w uszy, co Wy tak męczycie te suby, to ma uzupełniać, nie zabasowywać (i nie mam tu na myśli białego gofra ;) ).

Nie spinajcie progresem, spotykamy się w celach towarzyskich, nie wyłącznie edukacyjnych ;)

Do następnego, pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz pojawiła się mała chęć posiadania z przodu 3 dróg :rotfl:

 

Głupi pomysł - zobaczysz co z nowymi WF da sie z ushera w 2way wycisnąć to bedziesz pod wrażeniem. Tam jest potencjał i to bardzo spory jeszcze, jak to dograsz to spokojnie osiagniesz poziom niejednego 3 waya :)

 

A sub - posłuchasz paru fajnych 12" w najbliższym czasie, którym szybkości nie brakuje.

Hammer za aktualnym wufrem moze i wyrabia, ale za nowymi może nie być tak ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedyne co mi się rzuciło w uszy, co Wy tak męczycie te suby, to ma uzupełniać, nie zabasowywać (i nie mam tu na myśli białego gofra ;) ).

na ja akurat w golfie mam założenie spl może kiedyś się wyleczę ale jak wiadomo o gustach się nie rozmawia i każdy ma inny cel :wink: ps z miła chęcią posłucham 18'' :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Jedyne co mi się rzuciło w uszy, co Wy tak męczycie te suby, to ma uzupełniać, nie zabasowywać (i nie mam tu na myśli białego gofra ;) ).

(...)

Heh, faktycznie nieco się zdziwiłem jak wsiadłeś do auta i pierwsze co do Sub z 13 na 1-2. Ale teraz rozumiem że sub zagłuszał resztę (zwłaszcza wooferki nie były przy nim słyszalne). Jak ja próbowałem metoda prób i błędów (bo wiedzy brak) wydobyć kickbass z rockfordów nie wpadłem na pomysł że można ściszyć suba i będzie o niebo lepiej. Teraz po spocie mam kolejną sprawność harcerską za sobą i wiem już więcej. Jeszcze raz dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz po spocie mam kolejną sprawność harcerską za sobą i wiem już więcej. Jeszcze raz dzięki

 

To jeszcze nie koniec... Ta zabawa nie ma końca, wdepnąłeś i już się nie wyplączesz. Żona, dzieci, praca, mieszkanie zejdzie na drugi plan...

 

Jak napisał Dante "Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wstępujecie" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec... Ta zabawa nie ma końca, wdepnąłeś i już się nie wyplączesz. Żona, dzieci, praca, mieszkanie zejdzie na drugi plan...

 

Jak napisał Dante "Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wstępujecie" :rotfl:

To prawda...

 

norman,

 

A ta "taśma" nie kaleczy Ci zawiechy Aliante? Miałem wrażenie, iż jeździ po gumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jubyV8, nieco jeździ po niej :/

Muszę umocować suba jakoś inaczej. Mam nadzieję że uda mi się wykonać frez pod głośnik i jakoś go zasłonić. Problemem jest, jak aeron słusznie zauważył, to że Aliante jest nietypowej wielkości subem i ciężko dla niego znaleźć standardową osłonę. Będę robił zabudowę bagażnika to na bank się tematem zajmę.

 

Ogłoszenie parafialne nr 2 : dla kolegi który siedział razem z balcerem u mnie w aucie. Oto ta płytka którą odpalałem :

AyoAyo - Gravity at last

Niestety roztargniona żona gdzieś posiała oryginał, zostało nam jedynie opakowanie. Pewnie gdzieś się kiedyś znajdzie.

Na następny spot zabiorę nieco płytek, może komuś coś wpadnie do gustu (wg mnie bardzo dobra inicjatywa wymiany muzyką na spotach, trzeba jednak poszerzać horyzonty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ogłoszenie parafialne nr 2 : dla kolegi który siedział razem z balcerem u mnie w aucie. Oto ta płytka którą odpalałem :
AyoAyo - Gravity at last

 

Dzięki wielkie norman, przyda się :)

Tak jak piszesz spoty to nie tylko słuchanie autek, warto normalnie pogadać na różne tematy, powymieniać się muzyką, o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam nadzieję że uda mi się wykonać frez pod głośnik i jakoś go zasłonić.

 

Wpadaj - pokombinujemy z tym frezowaniem itd :) 

W jakimś temacie ktoś pisał, że pasują od jakiegos innego głośnika osłony, tylko nie potrafie sobie przypomnieć jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...