Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie Panowie...

Może zaplanujmy jakoś fajnie tego spota, co Wy na to? Fajnie gdyby ten spot nie ograniczył się tylko do stania przy otwartych bagażnikach :D

Chciałbym zaproponować taką koncepcję by każdy uczestnik napisał tu co ma do zaoferowania na testy oraz czego on by oczekiwał i co chciałby sprawdzić. Fajnie jak byście wymienili tylko te graty, które rzeczywiście będzie można podmienić, wiadomo niektórzy mają zabudowy i wykręcenie danego wzmacniacza jest dość problematyczne. Może dla przykładu ja zacznę:

 

Zaoferować mogę:

- Kenwood PS201T

- Skrzynię na Rainbow Hammer 12'

- Skrzynię na Hertz Es 250 10'

- Skrzynię na Hertz HS 200 8"

- Wooferki STX AWX 18 (ale to chyba bardziej tylko do pomacania, ponieważ mają niestandardowe wymiary i wymagają indywidualnego przygotowania do montażu)

- Wzmaki A6/P400 (ale tutaj muszę jeszcze się zastanowić czy mogę je wykręcić, pomyślę jak ktoś byłby bardzo zainteresowany)

 

Co chciałbym wypróbować:

- Jakiś ciekawy subwoofer 10' lub 12', coś z dobrym zejściem.

- Jakieś ciekawe propozycje wzmacniaczy na tweetery.

 

Teraz oczekiwałbym na info czy ktoś byłby na coś zainteresowany bo wiadomo nie będę brał wszystkich skrzyń w ciemno.

I teraz jak napiszecie co wy możecie zaoferować to ja będę wiedział czy ewentualnie będę miał coś na podmiankę dla moich tweeterów.

 

Fajnie jak napisalibyście w podobny sposób. Ja na końcu postaram się to wszystko jakoś podsumować i ogarnąć.

Co wy na to, pomysł się przyjmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa generalnie spoko, ale nieraz ciężko zliczyć klocków, klocków które planuje się wziąć...

Jeśli uda mi się dojść do ładu z autem na weekend to oczywiście zawitam. Z luźnych klocków mogę zaoferować jakąś Alpinkę CDA, Swansy, jakiś sub się też znajdzie, 10-12", nie powinno być problemu. Do tego myślę, że te spoty nie będą jedynie sezonowe, więc z tygodnia na tydzień spokojnie będziemy się mogli między sobą dogadać co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę wziąć trochę wooferów. na miejscu mam mp 5.16, coloris, jakieś tonsile i chyba coś z pb(es6c?). jak się postaram i podskoczę do rodziców - mogę przywieźć r6a, lotus`y performance, focale krx i coś z magnata i jbl`a niskich lotów. Tweeterów aktualnie żadnych na miejscu. Chociaż do weekendu wrócą lotusy też z perf. Wzmaki jak ktoś ma ochotę: prox`a 840, audison`a vrx 2.400, JL 1000, u.s.amps 1600.4 plus kilka starych alpinek i soniaków "made in japan" :hyhy: . suby: vibe black air 10", 12" i 15" space 12", cv124,  i (to co zawsze ktoś na zlotach odsłuchuje) u-dima rm12sl. jak coś mam zabrać to wolałbym wiedzieć wcześniej - albo przyjadę z przyczepką :wink:  ze źródeł na miejscu tylko clariona 948. Ma ktoś pożyczyć kabel clariona ce-net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal k2p power, Hertz ML 165, Hertz ML 28

 

Sub- DLS W110C x2 w zamkniętej, 3x MTX 10" w zamkniętej

 

H/K CA240, Nakamichi PA300 x3, PA200 x1, AA200.2, AA200.2X, mds hc audiophile 5010, PPI 2050AM, Orion 280GX, jakiś mały Audioqueest, żółty f4 f560...

 

I pewnie coś jeszcze gdzieś się poniewiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał, mam parę piecyków. Mogę wziąć do odsłuchu.

 

Cuś na tweetery bym potestował, jakiegoś amerykańca z ciepłym graniem.

Tylko kablownia u mnie pod pasywkę z przodu jest (zwrotki w drzwiach), a tu pogoda taka sobie i nawet szybkiego druciarstwa nie ma jak zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś na tweetery bym potestował, jakiegoś amerykańca z ciepłym graniem.

Tylko kablownia u mnie pod pasywkę z przodu jest (zwrotki w drzwiach), a tu pogoda taka sobie i nawet szybkiego druciarstwa nie ma jak zrobić :kwasny:

Ma ca 240, moja propozycja

2 lata dziada woże i nie idzie sie pozbyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cuś na tweetery bym potestował, jakiegoś amerykańca z ciepłym graniem

 

 

H/K CA240, Nakamichi PA300 x3, PA200 x1, AA200.2, AA200.2X, mds hc audiophile 5010, PPI 2050AM, Orion 280GX, jakiś mały Audioqueest

 

+ do tego AMA i Protovision

 

 

Juby jak coś to moge sie z Tobą zabrać

 

Spoko. Wyjazd przed ósmą, od dziewiątej do czwartej zajęcia, potem spot  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ustalmy trochę wcześniejszą godzinę hmm? Np 15? Na 19 jestem umówiony na koncert w Alibi, a sami wiecie ile schodzi choćby na podmiankę jednego pieca... W takim wypadku ja będę miał czas gdzieś do 18:10. Ja szczerze mówiąc mogę być już choćby o 14 jeśli ktoś też chciałby przyjechać wcześniej. O której dacie radę być na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

będzie ktoś Legnicką prześmigiwał i były w stanie nas zabrać np spod BP (tego przy Astrze i McDonaldzie)?

Ja na spota przyjadę od strony obwodnicy (który zjazd to jeszcze muszę dokładnie sprawdzić na mapie), później będę jechał w kierunku śródmieścia, okolice pl. bema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...