Skocz do zawartości

Rockford W Cinquecento


kawior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedzie kasa to sie kupi odseparowany system a poki co niech gra to co jest :)

 

Nie lepiej było zacząć od zrobienia furtek i zestawu odseparowanego? Nie podoba mi się takie podejście "od tyłu" :P

 

szczerze jak na Cinquecento to wystarczy to co jest teraz :)

 

Jednym wystarczy, innym nie :hyhy: Zależy kto co lubi :)

Edytowane przez ukashec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poprostu podalem dokladnie co i jak :) wiec podalem takze jakie bezpieczniki zalozylem :)

 

nie nie widać gołego kabla ,wszystkie kable są odpowiednio poprzycinane i poprzykręcane przy wzmacniaczu ! :)

Edytowane przez kawior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam zdjęcia koncowki mocy ale jak zrobie to wrzuce :)

 

jutro lub w srode bede mial film to tez wrzuce :)

 

Mam takie pytanie :) jesli ten wzmacniacz ma 4 x 60 rms to jak sadzicie czy jeden kanał wystarczy dla tego rockforda ? czy zrobić mostek ?:)

Edytowane przez kawior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi tak odpowiadalo ze kable glosnikowe sa rozmieszczone w ten sposob (lewy głośnik - kable w lewym progu . Prawy głośnik - kabel w prawym progu :Dw)

 

zreszta w drugim progu nie bylo miejsca bo tam jest (cenzura) innych kabli a nie chcialo mi sie ich wyjmowac i przekladac :)

 

 

Bez wulgaryzmów...

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wzmacniacz znalazł swoje nowe miejsce + Oraz doszły głosniki na przód bossa ;)

 

+ Chciałbym oznajmic ze otwory w desce po glosnikach zostały starannie zasłonięte (od dołu materiałem a od góry maskownice Pioneera oraz kable też są elegancko pochowane) :))

post-5339-092849900 1294942944_thumb.jpg

post-5339-010253300 1294943240_thumb.jpg

Edytowane przez kawior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz, półka w sumie i tak jest już liczona na straty, nie mniej jednak pomyśl o zabudowie, dużo bardziej praktyczne :)

racja gdyż jest pocięta :) Myślałem o zabudowie jakiejs :) z czasem narodzi sie pomysł to moze i cos wykombinujee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...