Skocz do zawartości

Rockford W Cinquecento


kawior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rockforda na ltc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

to tak jak zmienić jedzienie z porządnej restauracji na danie w 5 minut w proszku

 

tez slyszalem podobne opinie i miałem obawy co do tych zmian ;/ ale podobno ten ltc gra głebokim i donośnym basem .

rozmyślam też nad tym Ground Zero i sadze ze to bedzie lepsze rozwiazanie :D a jak nie to ground zero gzib 120x :D

 

Ja na Twoim miejscu zmienił bym wzmacniacz...

 

w planach jest juz zmiana wzmacniacza na cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzisz o zmianie RF na Tego Gz :) ?

nie mialem GZ....patrzac jedynie na paramtrey powinien zrobic cos ''wiecej'' pod lepszym wzmakiem...chociaz ja osobiscie bym zmienil wzmak najpierw i wtedy bym sie zastanowil czy zmienic czy zostawic obecny sub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem GZ....patrzac jedynie na paramtrey powinien zrobic cos ''wiecej'' pod lepszym wzmakiem...chociaz ja osobiscie bym zmienil wzmak najpierw i wtedy bym sie zastanowil czy zmienic czy zostawic obecny sub :)

 

hmm tez o tym myslalem .. jak narazie ten RF gra pod jednym kanałem ale ciekaw jestem jak zagrał by w mostku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kyrk... Dołącze sie do apelu o zmiane wzmacniacza.

 

(jesli wsadzisz ltc zamiast zmienic piec i dalej bedziesz gral z kanału to osobiscie Ci zamkne temat :P:) )

Grał na mostku lecz jak podłączałem przod pod 3i4 kanał RF został odłączony i podłączony pod 1 kanał ... i tak gra do dzis :)

 

I pewnie trochu nowego prądu by się zdało? :D

Prądu póki co nie brakuje :) lecz w planach jest nabycie kondensatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanał nr 2 gdzie poszedł? Się przejść czy "za chłodzenie robi aby przeciążenia nie było"?

 

I prądu zapewne nie brakuje tylko pytanie czy Tobie czy Głośnikom?

 

Na romantyczny spacerek sie wybrał razem z trzecim i czwartym :)

 

Hmm że tak powiem prądu nie brakuje ani mi ani głośnikom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty możesz kupić coś porządnego a nie jakieś tandetę i kombinować, kupiłeś porządny sub i denny wzmacniacz.

 

zmień najpierw wzmacniacz potem kombinuj z resztą, ale to już wyżej napisali.

 

głośniki z przodu zostaw, z sinuslive to midbasy są warte zainteresowania a górę to bym szukał inną jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty możesz kupić coś porządnego a nie jakieś tandetę i kombinować, kupiłeś porządny sub i denny wzmacniacz.

 

zmień najpierw wzmacniacz potem kombinuj z resztą, ale to już wyżej napisali.

 

głośniki z przodu zostaw, z sinuslive to midbasy są warte zainteresowania a górę to bym szukał inną jednak.

 

Jesli twoim zdaniem RF to "Tandeta" to pozostawie twoj komentarz bez komentarza :)

 

a prawdopodobnie zamiast tego wzmaka bedzie helix dark blue :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli twoim zdaniem RF to "Tandeta" to pozostawie twoj komentarz bez komentarza

 

tak tandeta i mam

punch 500a2, punch 400a4, punch 60dsm, hx2, sygnałówki RF i jeszcze inne pierdoły, choćby moja sygnatura świadczy o tym że nie doczytałeś.

 

a prawdopodobnie zamiast tego wzmaka bedzie helix dark blue

 

znowu oklepane, a może spróbuj tonsila speed, marcom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wzmacniacze tonsila istnieją np "tonsil ws380"

ale są tak samo widziane jak YETI ;)

Jesli twoim zdaniem RF to "Tandeta" to pozostawie twoj komentarz bez komentarza :)

W prawie każdej "firmie" znajduje się asortyment z "każdej" półeczki i miotanie firma ta czy ta jest dobra - to nie ma najmniejszego sensu ...

 

Więc kolego weź się w garść poczytaj troszkę i sam zobaczysz o co wszystkim którzy próbują Ci pomóc chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wszystko sprzedane został tylko punch ;p prawdopodobnie po wakacjach bedzie także Punch tyle że P3 ktory bedzie zasilany Blaupunktem GTA4

Natomiast na przod powedruje zestaw odseparowany boschmanna z dwoma wooferami w polce ;)

 

Brak mi słów. Naprowadzany byłeś na dobrą drogę tyle razy, a i tak tłuczesz swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...