Skocz do zawartości

RF HX2


ruby1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem styczność z RF HX2 tylko w wersji 8" i w closed, konkretnie u Radka.

Nie wiem o którym Radku mówisz ale raczej nie o mnie bo ja tego sub'a nie mam.Słuchałem go u siebie w aucie w zamkniętej paczce i wyskoczył tak szybko jak wskoczył.Jakoś nie usłyszałem nic zacnego w tym głośniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o którym Radku mówisz ale raczej nie o mnie bo ja tego sub'a nie mam.Słuchałem go u siebie w aucie w zamkniętej paczce i wyskoczył tak szybko jak wskoczył.Jakoś nie usłyszałem nic zacnego w tym głośniku.

A na pikniku w Łodzi nie siedział RF HX2 8" w CL ?

Poza tym jeszcze na Summer Cars Party w Kce w 2009 też dojrzałem RF'a ?

Może z moim wzrokiem coś nie tak :zawstydzony: ?

 

Nie twierdzę, że to jakiś super jakościowo-zajebisty-sub-hajend i w ogóle :rotfl:

Mnie może podejdzie, a jak nie to pójdzie do ludzi, Szymon też mi wspominał że szału nie narobił u niego w Matizie, no ale co kto lubi.

Ja trenowałem starego papierowego Puncha i mnie podchodzi, więc skoro seria HX2 jest tą najbardziej och i ach, to czemu nie spróbować.

 

A właśnie Panowie znawcy, z tego co się orientuję są dwa oznaczenia serii HX2, konkretnie RFD oraz RFR - czym one się różnią od siebie ?

I tak jak wasylwek pisał, daruje już sobie łupanie i umcyk umcyk w aucie, teraz wystarczy szybka 10" do uzupełnienia dołu jak i rocka, a czasami może coś mocniej przygrzać sub przy Massive Attack :]

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFR bodaj były 2 x 2 ohm a RFD 2 x 4 ohm i różnice w budowie kosza jakieś jak mnie moje wątła pamięc nie myli, ale do końca nie kojarzę za wiele tego we łbie a bilobil drogi :rotfl: .

 

Ale killers by RF to ...bardzo stara seria jednocewkowego PUNCH Power-a (charakterystyczny chromowany magnes i "stare logo" na membranach ) z wielką ...dziurą :cwaniak: hi hi bez dobrego 1,5 kW ...nie podchodź :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TRF to wygląda jak nakoksowany HX2 :przestraszony:

No tak zleksza, magnes większy niż membrana suba, masakra :przestraszony:

 

 

No to teraz już wiem, że muszę szukać coś z RFD i wersji D2, ale na to jeszcze przyjdzie czas :)

Raadek, zatem musiałem dostać chwilowej ślepoty, jak zaglądałem do bagaja, ale normalnie byłem przekonany, że to jest HX2 :P

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby :rotfl: dalej ...polecam, jednak śmiem wysunąć teze, że ich specjalnością BYŁY (czas przeszły...zakończony :rotfl: ) wzmacniacze.

 

Piotrsaint czy bywasz w okolicach 3 miasta ? Posłuchałbym chętnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, akurat Vege 124 znam właśnie w CL, ale posłuchać nie zawadzi :ok:

A co do poszukiwań, to będę się rozglądać i za serią Punch Power jak i RFD, zobaczymy co ciekawego się trafi.

Narazie pytam i czytam, potem jak znajdzie się gotówka, to się jakiegoś suba zakupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...