Skocz do zawartości

Ogólnie o konkursie oraz sprawach związanych z portalem :)


FUBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok ale na przykladzie mojego systemu wzmak okolo 220wat i sub 400wat , czy jest to uwazane za zly system ?

 

 

Fajnie ze podejmujesz dyskusje..... Doceniam to ;)

Poprostu zalerzy mi zeby najwiekszy portal propagowal zdrowe CA :D

 

 

Nam też - zdecydowanie !

Patrzymy na całość systemu, punkt o doborze sprzętu ma wyeliminować w głównej mierze totalnie bez sensowne rozwiązania. Rozumiemy, że mogą pojawić się ograniczenia finansowe osoby która bierze udział w konkursie.

 

Proszę zaproponuj jakieś rozwiązania :)

 

Pozdrawiamy

Redakcja Portalu Car Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiemy, że mogą pojawić się ograniczenia finansowe osoby która bierze udział w konkursie.

 

Proszę zaproponuj jakieś rozwiązania

 

 

Usuniecie tego punktu z regulaminu bo nie mozna go okreslic zdroworozsadkowo a tylko tak mozna ocenic czym sie rozni instalka z "nie dowatowanym" subem nastawiona na SQ a nie dowatowanym subem z braku logicznego podejscia do sprawy i to nie kwestia kasy niestety bo ciezko to okreslic ktora instalak byla drozsza na przykladzie mojej.... wzmak + sub 850zł i instalka porownawcza - nowy Helix DB 12' ( 300-350wat ) + blaupunkt gta 460 (200wat w mostku ) roznica w mocy podobna w cenie biorac pod uwage ze moje byly uzywki a w przykladzie byly nowki gdzie te nowki potrafily kosztowac okolo 800zl.... I teraz jak to ugrysc ? Tylko poprzez subiektywna ocene instalatora i jego podejscia bo po czystych cenach i danych technicznych nie mozna wykluczyc zadnej z tych instalek....

 

 

Krotko mowiac ciezki orzech do zgryzienia i dlatego ten podpunkt jest kontrowersyjny bo ciezko go uznac za idealny bo idealny nigdy nie bedzie a przynajmniej nie jestem w stanie wymyslec lepszej formuly ze wzgledu na to co napisalem wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasylwek 700 zł blush.gif

Żeby to było w gotówce to pewnie by Sylwek się zgłosił smile.gif

 

Co do całego tematu to wydaje mi się że temat wygląda tak że jest to konkurs na najładniejszą zabudowę sprzętu CA (tylko to można ocenić po fotkach lub wideo) a nie na najlepiej grające auto tak więc równie dobrze może wygrać ktoś kto zrobił "piękną" zabudowę opierając się o produkty "piździnga" jak również ten co zrobił to samo na braxach biggrin.gif

Edytowane przez maxtz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do całego tematu to wydaje mi się że temat wygląda tak że jest to konkurs na najładniejszą zabudowę sprzętu CA (tylko to można ocenić po fotkach lub wideo) a nie na najlepiej grające auto tak więc równie dobrze może wygrać ktoś kto zrobił "piękną" zabudowę opierając się o produkty "piździnga" jak również ten co zrobił to samo na braxach Dołączona grafika

 

 

No przeciez wyraznie to zaznaczono w warunkach konkursu jak i sama nazwa na to wskazuje? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , według mnie bardziej jak na jednym forum oblepić auta się nie da, jest równo napisami, kilka warstw i wyklejone wszystko oprócz ...... szyb.

Czy można zrobić drożej ...... jeśli tak to z drożej zrobionego auta też fotki pewnie są na tamtym forum.

Czy można zrobić lepiej ....... pewnie tak, ale trzeba przygotowanego auta posłuchać. Audio także w wersji Car ma ....... GRAĆ !!! a nie wyglądać. Po wyglądzie nie da się ocenić jak to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...