Skocz do zawartości

Gniazda RCA do DLS A5


djrobus1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam aż tak się nie znam, żeby po bebechach stwierdzić. Za mało widziałem otwartych tych wzmaków. Ale u ziomka wszystkie były właśnie białe-złote gniazda (bez tych kolorowych obwódek), ja mam A7 i tez wszystkie są biało-złote.

A takich jak na fotkach od "Adamu" to nawet nie widziałem.

Poza tym, te z allegro są właśnie z takimi kolorowymi obwódkami i wyglądają tandetnie.

"smerf" z TF odpisał, że nie ma takich gniazd i nie wie skąd je zdobyć, więc widzę że sprawa z pozoru błacha taka nie jest.

Może macie jakieś inne pomysły gdzie uderzyć z zapytaniem? Muszę pomóc kumplowi bo leży w szpitalu i sam nie może się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ( ktoś kto podrabia ) DLSy zrobił taki prosty błąd dając kolorowe złącza RCA .

Raczej środek jest inny

 

środek też jest inny ale nie o to tu chodzi, nie jest to błąd tylko celowe działanie, myślisz po polsku a trzeba mieć podejście chińskie. wg nich jest to zupełnie inny produkt w tylko podobnej obudowie bo są widoczne różnice i na zewnątrz i w konstrukcji wnętrza - głównie po to aby utrudnić dochodzenie praw prawowitemu właścicielowi.

 

co ciekawe znaczek CE też podrobili i u nich wyglądając tak samo nie oznacza Conformite Europeenne tylko China Eksport.

 

Może macie jakieś inne pomysły gdzie uderzyć z zapytaniem? Muszę pomóc kumplowi bo leży w szpitalu i sam nie może się tym zająć

 

spróbuj u dystrybutora na Polskę (Bariera Dźwięku), tylko jesli kupiłeś na jebaju w dojczlandzie to do dystrybutora na Niemcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odp. od pana Wojtka z Bariery Dźwięku: nie mają i raczej nie będą mieli.

W mordę, żeby głupich gniazd nie dostać??? To jest też małe ostrzenie dla mnie i innych użytkowników wzmaków DLS i Genesis pewnie też bo tam chyba takie same idą, że w razie jakiś problemów z podzespołami może być duży KWAS. Oby nie zapeszyć.

 

Więc chłopina będzie miał problem z doprowadzeniem wzmaka do stanu poprzedniego :dobani:

Pomysły mi się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odp. od pana Wojtka z Bariery Dźwięku: nie mają i raczej nie będą mieli.

W mordę, żeby głupich gniazd nie dostać??? To jest też małe ostrzenie dla mnie i innych użytkowników wzmaków DLS i Genesis pewnie też bo tam chyba takie same idą, że w razie jakiś problemów z podzespołami może być duży KWAS. Oby nie zapeszyć.

 

Widać nikt tego nie trzyma na "stanie" bo nie ma potrzeby .

Od dobrych kilku lat jest to pierwszy przypadek uszkodzenia tego podzespołu , nigdy nie spotkałem się z awarią złącza w tej serii wzmacniaczy .

Jeżeli przed czymś przestrzegać , to raczej za rozwagą w montażu i eksploatacji sprzętu.

Edytowane przez nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może serwis horna będzie miał - byli dystrybutorem DLS wiec może...

 

 

To jest też małe ostrzenie dla mnie i innych użytkowników wzmaków DLS i Genesis pewnie też

 

to jest ostrzeżenie dla wszystkich co mają zamocowany sprzęt na słowo honoru, wierz mi z dostępem do części jest trudno bez względu na markę, chyba że kupiłeś w sklepie i masz kwity wtedy też jest łatwiej negocjować ew naprawę uszkodzenia mechanicznego.

Edytowane przez Adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze spróbować bezpośrednio u DLS-a: info@dls.se Kiedyś się o coś ich pytałem i reakcja była dosyć szybka (2-3 dni).

Wszystko można , tylko tych elementów też nikt nie ma w Szwecji , tylko musieliby ściągać je z fabryki z linii montażowej , czy magazynu części. Tak jak pisałem wyżej , nikt tego nie trzyma "pod ręką " bo uszkodzenia tego rodzaju podzespołów to wyjątki jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginal

http://i5.photobucket.com/albums/y169/loon1031/Audio/DLS%20FAKE%20VS%20REAL/A8_original_1_HR.jpg lipa

http://i5.photobucket.com/albums/y169/loon1031/Audio/DLS%20FAKE%20VS%20REAL/A8-fake_2_HR.jpg org

http://i5.photobucket.com/albums/y169/loon1031/Audio/DLS%20FAKE%20VS%20REAL/A8_original_2_HR.jpg lipa

http://i5.photobucket.com/albums/y169/loon1031/Audio/DLS%20FAKE%20VS%20REAL/A8-fake_1_HR.jpg

 

 

zielone jest zle hehhe

 

dodatkowo jest cala masa focala i dynaaudio ;)

Edytowane przez zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adamu" wierz mi, że i wzmak i subik nie były zamocowane na "słowo honoru". Sam chciałbym mieć tak zamocowany sub. Nawet przy użyciu sporej siły i bez śrubokęta suba byś nie ruszył. Udało się to drugiemu autu, które to wjechało w baga mojego kumpla. Więc możemy mówić jedynie o wypadku losowym ,którego nikomu nie życzę.

 

Pocieszeniem jest tylko to że sam wzmacniacz czyli A5 nie uległ żadnemu uszkodzeniu- nawet zadrapania (oprócz tych nieszczęsnych gniazd) i gra jak wcześniej. A ponieważ nie idzie on na sprzedaż (a przynajmniej w najbliższej przyszłości) to chyba nie zostanie nic innego jak dorobić taki jak na fotach podróbek od kolegi "zip".

 

Do DLS-a może kumpel sam będzie klikał bo mnie deczko już to męczy. Jest dobrze jak jest, jak się coś spierd... to problem ciężki do rozwiązania.

Dzięki kolegom za podpowiedzi i info.

 

ps. chyba że ktoś ma jakiś złom tej czy innej firmy z podobnymi gniazdami to będę dźwięczny :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...