Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz alpine z serri cda?


kosiarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema czemu sa takie rozbieznosci cenowe?

Alpine CDA-9851R - 350zł

Alpine CDA-7893R - 500/550zł

Alpine CDA 9812RB - 390/520zł

Alpine CDA-9851R - 420zł

Alpine CDA 9830R - 500zł

Alpine CDA-9847R - 400zł

Alpine CDA-9831R - 480zł

Alpine CDA-9847R - 420zł

Alpine CDA 9885R - 400zł

 

 

czym sie te modele roznia, ktory najlepszy? najłagodniej gra, moze jakiegos nie ma a jest warty polecenia? ma grac czysto i łągodnie, nie upiekszac i nie ostrzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, 7906 moze i ładnie gra, ale wogole mi sie nie podoba ;/ a co powiesz na temat 7894? bo to mi przpadło do gustu.

 

 

no coż ale za to gra..... jesli jednak nie to 7894r jest dobra opcją ale ostatnio przegieli z cenami tego modelu 7894r/7893r . Jak ja je miałem to srednia cena tych radyjek oscylowała w ok. 300-400 PLN (w zajebistym stanie) . Na ale jest rośnie popyt na te radia to i cena tez. Z serii 9XXX to radiami ktorymi sie warto interesowac to 9833r i 9835r (co niektorzy mowia ze tez 9855r - chociaz dla mnie to juz jest lipton)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek nic nie wnosisz do tematu to po co sie odzywasz?

 

bo ma racje a Ty sie o tym przekonasz w przyszlosci (oczywiscie sie nie przyznasz do tego bo byłaby plama na honorze)

 

Podam Ci na swoim przykladzie, tak jak Ty mlody gniewny, nowy sprzet a jesli uzywany to najlepiej jeszcze na gwarancji itd.... I co kupiłem a proszę bardzo:

 

radio - Clarion DXZ778 (ma wszystko, jedynie kawy nie robi) - 1000 PLN

wzmak na przod - US Amps XT-800.2 - koszt ok 600 PLN

glosniki przod - Hertz HSK 165.3 - koszt 599 PLN

wzmak na suba - US Amps XT-1600.2 - koszt ok 900 PLN

sub + skrzynka - Re Audio SE-10 D2 @ 40hz BR - 1200 PLN

 

nie licze (kabli, wygłuszenia, itp bo koszty stałe, ktore trzeba i tak ponieść).

Jak sam widzisz koszt całkowity samego sprzetu to 4300 PLN. No ale wlasnie wszystko nowe co z tego jak brakowalo temu sporo, a co moglem kupic w tej kasie? (oczywiscie to tylko przyklad, czesc z tych rzeczy mam)

 

radio - Alpine 7906r lub Kenwood KDC-X911 - koszt 450-550 PLN

wzmak - Xtant 603x - 1000 PLN

tweetery PHD AF 1.CW - 799 PLN

woofery Micro Precision MP 5.16 - 850 PLN

sub - DLS RW10 @ closed - 500 PLN

 

wyszło 3700 PLN - zostałoby mi jeszcze 600 PLN (mniej wiecej tyle no moze troszke jeszcze by trzeba bylo dołożyc kilka stówek i mam do tego skrojone zwrotki na miare z pomiarami)

 

Nie musze tłumaczyc tego ze te 2 zestawy dzielic przepaść!!!! A ile czasu, nerwów i kasy straciłem pozniej na odsprzedazy i kupowaniu od początku wszystkiego????? Nie da sie tego opisać.

 

Ale kazdy do tego dochodzi po jakims czasie jesli faktycznie połknie bakcyla.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit007 zapewne chciał nawiązać do wypowiedzi poprzedników z cyklu 9835 vs 9855.

Konkluzją był jego tamten wpis - jeśli chcesz wybrać radio dla wyglądu, bierz 9855, przynajmniej ja tak to odebrałem.

 

Poza tym jak widzę z sygnatury już wybrałeś klocki, więc po co ta rozmowa?

 

ślinotok jest ostatnio modny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo juz mnie cholera strzela, jak sobie pomysle, bo zobacz mam pare groszy odłozone i chciałbym za to kupic wszystko co potrzebuje, poswiecic tydzien wszystko zmontowac i byc happy, a mogłbym kupic dwie rzeczy i dalej zbierac kase i kupic lepsze sprzety. ale ja sie nieznam, nie słuchałem nic wiecej oprocz mojego hipermarketowego radia jvc, helixow db, alpine 3525 i nie wiem jak co gra, nie mam tez czasu by jezdzic po spotach i słuchac, poprostu lubie jak raz zamontuje sprzet i pozniej nie zmieniam nic, bo nie lubie. mogłbym kupic radio za 500, mogłbym za 1000, ale czy usłysze roznice czy bede zadowolony? a jak nie bede widział roznicy? i to takie o widzisz. chciałbym miec fajne granie w aucie, ale z głowa. mam 2000zł i chciałbym je przeznaczyc rozsadnie.....

tak samo jak i korci mnie jakis wmzak dla A... , ale co z tego, ze dam kupe siana za ten wzmak, jak to bedzie np tylko kostowało duzo?;/

Edytowane przez kosiarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...