Skocz do zawartości

Ocena sprzętu -> Corsa C.


kosiarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli hsk to chinole to na 80% robione w tej samej fabryce co tempo maximo i inne tanie linie znaczących marek.Więc jakość wykonania kosztem ceny.Podejrzewam nawet że jakbyś przejrzał sobie kilkanaście paczek innej marki chinolowych produktów też byłyby odstępstwa od orginału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej kasie z nowych nie ma nic ciekawego, nie porownywalem tyh HSK czy graja tak samo bo nie mialem takiej mozliwosci, tylko pisze ze w jednym z tanszych HSK tweeter przestal grac po ok 2-3 tygodniach, wiec zeby sie ktos nie zdziwil jak po niedługim czasie cos mu sie z systemem stanie, moze graja bardzo podobnie i w tej kasie sie lepszego nie kupi, tylko nie wiadomo jak to dlugo pogra, wizualnie różnice widac golym okiem najbardziej w tweeterze.

 

Zdjecia HT 25 od PL dystrybutora mozna sobie porownac z tymi tanimi, na zywo widac róznice od razu, z tanszego HSK tweeter jest nizszy o ok 2mm do rantu i siatka maskujaca jest zupełnie inna, tak jak przewody i plastikowa obudowa (inny kolor troche i gorzej wykonana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zestawow tak sie oscyluja, ktore głosniczki polecacie? ja bym sie skłaniał ku jakiemus mało wymagajacym zestawie oraz grajacym ciepło z wykopem.

U-dimension el comp 6 - 300zł

Vibe Black Air - 400zł

RAINBOW SLX 265 Deluxe - 500zł

Morel Maximo 6.2 - 360zł

POWERBASS L-60C - 400zł

 

Ktory z ponizszych wzmakow pod powyzszy zestaw ktory spełni moje oczekiwania:

u-DIMENSION GLOW 4075

u-DIMENSION Jr 4.300

u-Dimension EL-A52

Audison VR209

 

 

Do tej listy dolozylbym jeszcze Morel Tempo6 oraz Rainbowa Sax 265.20, ew Focal A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta rozmowa to i tak teoretyzowanie. Słuchał ktoś takich zestawów w Corsie C? Z takim subem i wzmakiem do suba jak już Kosiarka ma? Więc zestaw HSK i 209 wcale nie musi być taki świetny dla Kosiarki. Tym bardziej, że swoje dołoży do tego radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na swoje hsk za 299zl jeszcze. Wysłane 22grudnia i do dzis ich nie ma ... Pożałowałem 5zl na kuriera i teraz mam za swoje ... :( Brak słow na działanie poczty polskiej w święta.

 

Ja sluchalem tych hsk podrób i macałem i nic podejrzanego nie zauwazylem ani nie "usłyszałem". Bierz hertze tylko nie zpaominaj ze te glosniki sa prodaozerne i zeby pokazały swoje oblicze czasami 150W/4ohm lub wiecej potrzeba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zpaominaj ze te glosniki sa prodaozerne i zeby pokazały swoje oblicze czasami 150W/4ohm lub wiecej potrzeba

 

Jak się im zapewni jakościowe 100W rms to się zdziwisz jak mogą zagrac :)

Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF 800.2 był ostatnio na forum za 500 zł . Ten to dopiero ma zapas mocy ;)

 

Chyba jeszcze jest jak się niemylę, kolega bartekmaj ma tego rockforda, więc jeżeli kolega kosiarka się pospieszy to bedzie miał naprawde zapas mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz nawiazujac do tematu mocnych piecykow to naprawde jest tego sporo.Starsze Rockfordy,Soundstream-y reference i rubicon ,Phoenix Gold z serii M,Genesis-y ,ktore naprawde mozna dostac w nie duzych pieniadzach a rozruszaja te Hertze jak trzeba...Tylko trzeba poszukac :ok:Nie tylko jest Audison na tym swiecie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez sie troszke zdziwiłem ze kolega wyzej ceni 3544 niz starego Power'a 800.2 (w smiesznych pieniądzach) ale co tam sie bede odzywał, jego wybor jego kasa. A co do upalenia głosnikow to wzmacniacz sam ich nie upali, to uzytkownik moze to zrobic jak poniesie go fantazje i zle to ustawi, w kazdym badz razie nie dotyczy to tylko tego Rockford'a ale innych piecy też nawet i tych duzo słabszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...