Skocz do zawartości

Audi A4 B5 Stochusa


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Masz całkowitą rację, eg były bardzo fajne :D jedyny ich minus- zero zejścia

Ale tak to już u mnie jest, że parcie na ciągłe zmiany silniejsze ode mnie...

Co ciekawe dwa altasy znoszą rfa, chociaż da się wyczuć je nosem :krzeslem:

Aktywka bardzo dużo zmieniła, jestem zadowolony. Tweeter przy wyżyłowaniu gra czysto, nie zlewa się wokal z instrumentem, dużo detalu przybyło. Z cieciem wf muszę się jeszcze pobawić, żeby móc więcej mu dać, bo teraz coś mało wytrzymuje zdaje mi się...

Niedługo będę szukał jakiś tw, coby go wstawić w słupek :)

 

Trójwymiar :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Eng2PZPVPDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na prawdę dawno ich nie słyszałeś skoro twierdzisz, że mają zejście :) Kopa owszem, ale zejście? Niet...

Łukasz, przez ostatni rok trochę podciągnąłem się w skrzynkach, nie ma mowy o błędach, testowałem je w różnych strojeniach i skrzyniach.

Atlasy siedzą mocno w podłodze, przykręcone 3 wkrętami, więc nie ma obaw o przemieszczenie się ich w czasie jazdy. Na razie wszystko stoi tak jak jest na zdjęciu. Jeżeli będą stały na wzmakach to muszę obmyslić jakiś system chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zagrało, zagrało. Prosto do kabiny, taka ósemka na prawdę daje radę, dodatkowo półka dodaje brzmienia... Chyba, że mi się wydaje, ale jakby te umiejscowienie podbijało niskie częstotliwości. Nie wiem jak to nazwać, ale skrzynia skręcona w tak mocny sposób z karoserią przenosi bardzo ciekawe drżenie i daje kopniaka :)

Sub to ES200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...