Skocz do zawartości

Audi A4 B5 Stochusa


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.youtube.com/watch?v=Dv3yI7d8TVk&feature=context&context=G2d2fa74AUAAAAAAABAA

 

U mnie zobacz co było jak aparat położyłem na tylnej klapie :) W OZ wcale nie gorzej jest SPLowo a do tego lepiej na wytrzymałość. Mocy dużo tam niema bo może z 200W szło, auto zgaszone i na aku napięcie na 11,8spada.

 

Aparat mam lipny i za wolno łapie ruchy membrany, ale niedługo kupie nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie, żadnego spla nie potrzebuję, żadnego zbędnego ruszania blachą, chciałbym, żeby jedynie ładnie mocno kopnął w punkt, lekko wszedł na kicka i tyle. Się okaże na ile mi się uda, ale wiadomo, trochę godzin trzeba na to poświęcić.

Muszę się przypatrzeć swojemu, czy też tak skacze, bo szczerze mówiąc nie wiem. :P

 

*A z tym pałowaniem na podwórku to rzeczywiście musisz uważać, bo w 1;24 ewidentnie widać jak sub trzęsie domem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stochusa też mam zamiar zakładać 16 stki na przód tylko zastanawia mnie jedno

 

Odnośnie twojej fotki tej

 

ImageShack� - Online Photo and Video Hosting

 

czyli jak dałeś pierścień to teraz na logikę boczek drzwi(plastik ma zatrzaski przecież) i jak tam podejdzie zatrzask teraz? bo to nie realne,żeby drzwi weszły na zatrzask skoro to jest już po za tym rowkiem gdzie zatrzask zalatuje

 

oto mi chodzi,

 

http://imageshack.us/photo/my-images/38/dsc00028y1.jpg/

 

tutaj gdzie czerwone strzałki to tutaj boczek drzwi na zatrzaski wchodzi,a tam gdzie dałeś dystans to jak tam wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, poleciałem po najprostszej linii oporu. Boczek jest trochę przerobiony to raz, a jeśli pytasz o te dolne zaczepy, to tego pod dystansem nie ma, z 3 dolnych zostały 2 :) Ogólnie ciężka sprawa, ładnych parę dni walczyłem, żeby to jako tako wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

!!! UWAGA !!!

Na stronie zamieszony zostaje filmik ukazujący pracę mojego systemu przedniego, więc jeśli uważasz, że w jakiś sposób Cię tym obrażam itp. itd., proszę- lepiej nie oglądaj, opuść tę stronę. Tylko dla osób mających poczucie humoru i odrobinę dystansu do siebie. Na wesoło :)

pomijamy mp3 i kamerę telefonu <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=JWAMs5U4joU&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krec tak długich filmow, nie potrzeba... Juz po 30sek w moich słuchawkach objawił sie meisisty i potezny bas nie to co pukanie w karton z r6 w golfie :D

Od razu czuc ze wlozyles w drzwi mase pracy, tweeter bym skrecił wzgledem woofera i zauwazam wyrazna dziure w pasmie w okolicach 800hz-1khz, to nawet głuchy na soundblasterze usłyszy.

 

Co audi to audi szkoda tylko ze to diesel bo wyraznie wpływa to na pojecie sceny na tylnym siedzeniu. Paweł na tyle mówił ze ma duzo spokojniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest taki jeden co często kręci filmy....jakieś niespełnione marzenia aktorskie :)

Proszę się wytłumaczyć, drogi kolego :D

 

p.s. Paweł, wpakuj waciorów w woofery i ślij filma

a jak będzie za mało, podepnij na chwilę do kontaktu, powinny raz porządnie kopnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...