Skocz do zawartości

Audi A4 B5 Stochusa


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyciałes duzo półki, to dosc wazny element konstrukcyjny kazdego sedana. Ciekawe czy nie bedzie naprezen i szyba wytrzyma...

Dokładnie, jestem podobnej myśli, dlatego ja u siebie zatrudniłem ojca do pomocy i spawania całości, dołożyłem blachy trochę żeby wzmocnić całość i nie ciągło miejsc mocowania w dół. Skrzynia usztywnia też półkę całą ale ciągnie niestety mocno w dół wszystko. U mnie daje to radę bo szyba jest na uszczelce gumowej a nie jak w A4 jest klejona. Zrób sobie w bagażniku kształtowniki typu C i daj po rogach bo może być kiepsko w przyszłości. Sam RF waży prawie tyle co moja skrzynka z głośnikiem :rotfl:

 

 

I nie mów że zrobiłeś skrzynkę z jakiegoś szajsu typu wiór albo OSB... :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak OSB. Kiedyś próbowałem zrobić tylko kilka półek z tego, żeby uzupełnić całość zabudowy. Tragedia.

 

Muszę sprawdzić w VB jak wygląda półka i szyba, ale wydaje mi się że jest na uszczelce a w półce są już spore otwory. Zresztą sub 8" i skrzynka max 20L to nie jest jakiś super ciężar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tym co miałem pod ręką, jest to osb, zalane żywicą + kilka wzmocnień. Skrzynka waży niecałe 20kg, więc bez tragedii. :)

Wbrew pozorom nie wyciąłem wcale dużo, a wyciąć pod 12cali mogę jeszcze więcej. Konstrukcja , ta która właściwie trzyma karoserię jest nietknięta.

Całość trzyma się doskonale, nie mam żadnych obaw co do tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie dziury swoją droga ale tu poza wstrząsem części nieruchomych auta jest wpływ spl czyli ciśnienia jakie glosnik tworzy w środku auta. Dziury są amortyzowane po przez układ zawieszenia. Blachy nie gna się jak wpadasz w dziurę na drodze bo zawieszenie i konstrukcja auta która ma za zadanie przejąć wibracje, tłumi je tak by szyby nie uszkpdzily się

Tak ja to postrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzę, 40litrów podwieszone w półce... Walka trwa, wyszedłem na prowadzenie, pomieściłem wszystko !

Będzie lepiej niż w aucie typu HB :D

I chyba wreszcie masz to czego chciałeś i może nawet Ci się podoba :D Bo mi jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...