Skocz do zawartości

Wszystko o p88rs II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trochę mało nam napiasałeś o swoim setupie :zalamany:

jakie wzmaki, jakie głośniki?

 

1) czy wybierzesz mono, czy stereo i tak zagra, wzmak w mostku i tak zsumuje sygnały L i P (ale nie każdy, niektóre wzmaki w mostku korzystają tylko z jednego kanału)

2) spróbuj na początek woofery 63/12 a suba na 50/18

 

 

P88rs2 + zestaw dwudróżny pasywnie podzielony na przedzie + sub. Zarówno do pierwszego jak i drugiego mam osobny piecyk.

ciecia odpadaa na wf... skoro paswnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Setup to:

p88rs2

hsk165 + audio art 200,2

audio system hx12sq + carpower wanted 400/4 (tak wiem jaki to piec ;) )

 

Filtry na wzmaku do suba mam odkręcone i tnę tylko radiem. W AA nie ma czym kręcić poza gainem więc pozostaje regulacja w pionku.

 

pawel_luk1, dnia 09 Kwie 2014 - 22:04, napisał:

snapback.png

trochę mało nam napiasałeś o swoim setupie  :zalamany:

jakie wzmaki, jakie głośniki?

 

1) czy wybierzesz mono, czy stereo i tak zagra, wzmak w mostku i tak zsumuje sygnały L i P (ale nie każdy, niektóre wzmaki w mostku korzystają tylko z jednego kanału)

2) spróbuj na początek woofery 63/12 a suba na 50/18

 

 

 

Dzięki, tak spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś w Was miał może problem z niewłaściwym wskazaniem voltomierza w Pioneerze p88? Sytuacja trochę dziwna bo po odpaleniu silnika w bagażniku na wyświetlaczu kondensator pokazuje 14,2V, natomiast na  wyświetlaczu radia ponad 15V. Z radiem nie ma żadnych innych problemów, jest bardzo zadbane i wszystko działa jak należy. Założone jest w Seacie Leonie 1p (2 gen.) i podaje sygnał na 4 kanały wzmacniacza. Końcówka mocy radia wyłączona. Pomiędzy radiem a złączem samochodu typu fakra założony jest interfejs sterowania z kierownicy dedykowany do tego modelu, który też działa bez zastrzeżeń. Spotkał się ktoś z czymś takim?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowałem to do tej pory jako jedną z animacji do wyboru;) Animacji raczej nie używam ale ostatnio włączyłem z ciekawości i zwróciło to moją uwagę. Dlatego zaciekawiło mnie czy ktoś miał podobnie. W sumie fajnie byłoby jakby wskazania były wiarygodne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80prs przekłamuję u mnie o około 0.2V.

Sprawdzone na akumulatorze i na wzmacniaczach. Przy odpalonym silniku miernik wskazuje 14,40 - 14,46 a na radiu 14.1-14.2 więc stwierdziłem że tak już ma, i widzę, że nie tylko u mnie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pokazywał 9-11v przy nowym radiu. Myslalem nawet ze ten typ tak ma. Nawet serwis rozkładał rece. Jakiez było moje zdziwienie jak wyszlo ze te 9-11v to faktyczne wartosci w kostce iso :szok:

 

 

 

Po pociagnieciu zasilania bezposrednio od aku problem zniknął i wskazuje bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...