Skocz do zawartości

jak to najlepiej podpiąć??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam taki dylemat bo:

mam wzmaka 4 kanałowego i mam 4 głośniki 4 ohm i subwofer pasywny też 4 ohm. i jak to wszystko podpiąć pod tego wzmaka o ile się da?? wybaczcie jak temat dałem w złym miejscu a w FaQ nie znalazłem tego co potrzebowałem:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam taki dylemat bo:

mam wzmaka 4 kanałowego i mam 4 głośniki 4 ohm i subwofer pasywny też 4 ohm. i jak to wszystko podpiąć pod tego wzmaka o ile się da?? wybaczcie jak temat dałem w złym miejscu a w FaQ nie znalazłem tego co potrzebowałem:) pozdrawiam

O ile wzmacniacz ma funkcje mostkowania , to głośniki stronami równolegle do kanałów L i R , a suba do pozostałych dwóch kanałów w układzie mostkowym.

Podanie modeli sprzetu , nie powinno byc dla nas specjalnym utrudnieniem :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz to Alpine z seri V12 MRV-F300<http://pokazywarka.pl/8ptv1w-4/>... również myślałem o tym by to podłączyć tak jak przedmówca:) a połączenie to będę miał tylko tymczasowe bo niestety narazie nie mam radia i będę słuchał z Odtwarzecza mp3... a mogę jeszcze spytać jak się mostkuje 2 kanały bym buby nie zrobił?? wiem że kumpel właśnie miał podłączony do niego przód i suba więc się da Edytowane przez mendzia1312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz to Alpine z seri V12... również myślałem o tym by to podłączyć tak jak przedmówca:) a połączenie to będę miał tylko tymczasowe bo niestety narazie nie mam radia i będę słuchał z Odtwarzecza mp3... a mogę jeszcze spytać jak się mostkuje 2 kanały bym buby nie zrobił?? wiem że kumpel właśnie miał podłączony do niego przód i suba więc się da

Myśle , ze w Krakowie internet dostarcza tych samych informacji :wink2:

V 12 mówi tyle samo , co samochód na czterech kołach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam w linku są pokazane zdjęcia tego wzmacniacza:) a żeby zrobić mostek na chanel 1/2 to musze ustawić tam mono by pon niego np. podpiąć suba?? i podpiąć + na głośniku do plusa w pierwszym kanale a minus głośnika do minusa w drugim kanale, tak?? a w chanel 3/4 na stereo by głośników resztę?? Dobrze myślę??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...