Skocz do zawartości

Płac taniej za wysyłki kurierem


pita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Lins_Sponsorowany  pewnie o to chodzi,

 

http://mojeprzesylki.pl/users/login/ ostatnio dużo wysyłam poprzez ta stronę, średnio polowe tańsze wysyłki, niż wysyłaj taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy dajcie ceny by było łatwiej.

Ja korzystam z superpaczki.

Do 30 kg 18 zł. Jak mam coś większego to wysyłam tu. Paczki idą przez dpd.

 

Przez furgonetkę - paczka 30kg 50x50x50cm od 15,66zł ;) Bardzo łatwo jest sprawdzić ile kosztuje wysyłka na tej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2 tydzień czekam na kasę od dpd

Za pobranie

W regulaminie/warunkach umowy są zawsze podane czasy oczekiwania na pobraniowe pieniądze... Nimi tez firma obraca i jest to dla nich korzyść. Dla szybkich wypłat maja dodatkowe dopłaty.

 

:)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę a ja myślałem że dpd to taka porządna firma a tu takie kwiatki . Ja korzystam z Poczty Polskiej i paczke robię pancerną a przelewy są w miarę szybko jeszcze nie czekałem wpłatę na konto dłużej niż tydzien - z usługi jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego LG-H815

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale poczta pobranie dochadza o wiele wcześniej niż u kurierów, to samo listy maja tanie, gdzie u kurierów trzeba płacić więcej, wysyłam duzo miesięcznie do 50 paczek wiec rożnie bywa z kurierami, inpost, dpd kex,  nie ma chyba firmy co kładzie na poduszczę paczke i ja głaszczę, jaka płaca taka praca, trzeba dobrze zabezpieczać paczkę i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gls bodajrze kurier ma 1zl od Paczki (w Lublinie ) DOSTARCZONEJ !!!!

 

Dziennie 40-60 paczek.

 

Robota od switu do nocy i jeszcze brak Odbiorcow do podjecia paczki itd.

 

Czyli realne zarobki to 1500-2500max.

 

Tak jak Karuzel mowi jaka placa taka praca.

 

I tak jest na kazdym froncie.

 

Poki w tym kraju za tego typu czynnosci (podstaeowe czyli praca orzy tasmie kierowca magazynier itd ) ludzie nie beda zarabiac takiej kwoty zeby moc nabywcza pieniadza byla na poziomie dzisiejszej sredniej krajowej co najmniej to tak dlugo jeszcze bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba nie ma kurierow gdzie nie rzucają paczkami. U mnie w firmie na szczęście same palety są - problem odpada.
oj a tu bys sie zdziwil! widzialem jak geniuszowi spada paleta z rampy! :D

a jak pracowalem sezonowo w hurtowni to geniusz zgubil pol palety piwa! przez boczne drzwi mu wypadlo na rondzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...