Skocz do zawartości

Płac taniej za wysyłki kurierem


pita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...to i ja dodam od siebie trzy grosze - korzystam z kurier-broker.eu z reguły właśnie K-ex (stary kolporter) i wszystkie paczki ze 30-40 przez ok 2/3 lata dotarły bez problemów na miejscu, z reguły następnego dnia.

 

w tej branży chyba sporo zależy od samego Kuriera, który pracuje w danym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dl amnie jedyna firma która dotychczas nie zawiodła jest Opek. Od k-ex meble w paczkach szły 4 dni, uszkodzili mi 2 inne przesyłki(kumpel znów miał z nimi umowe za...li 30 paczek a kolejnym strzałem za czas jakis 4 posżły sie ...). Od DHL'a zawyzono mi dwukrotnie koszt pobrania, nigdy nie słyszałem aby komus uznali reklamacje, mnie nie uznali dwa razy... Ale to nie temat o tym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Żona mnie właśnie poprawiła - K-ex potrzaskał nam kiedyś paczkę. Przetwory od Mamusi...Kurier zrobił zdjęcia i oddali 50 w ramach zwrotu...a ogórki udało się szybko zagospodarować z okazji obiadu :wink2:

 

wniosek taki że różnie to bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja polecam Siódemke nigdy z ta firma nie mialem zadnych problemow

Hmm... Niby miałem dwa awiza. Niby, bo w skrzynce nic nie było. Nawet nie zadzwonili, że są pod domem (nie raz, nie dwa, urywałem się z pracy, żeby odebrać przesyłkę gdzieś na mieście). Dopiero dzisiaj udało się odebrać paczkę.

 

Także...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Niby miałem dwa awiza. Niby, bo w skrzynce nic nie było. Nawet nie zadzwonili, że są pod domem (nie raz, nie dwa, urywałem się z pracy, żeby odebrać przesyłkę gdzieś na mieście). Dopiero dzisiaj udało się odebrać paczkę.

 

Także...

 

wszystko zależy od osoby rozwożącej paczki, jeżeli trafi sie jakis nie kumaty to nie poradzisz i wtedy leci opinia o całej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sendit jest spoko.

W siódemce pracowałem. Paczki latały lepiej niż wózki z tesco w Gliwicach...

 

Kumpel pracował na pewno w "7" i jeszcze jakiejś firmie kurierskiej na magazynach i mówi że rzucanie, kopanie itp to jest po prostu normalka! Nawet naklejka uwaga szkło jest traktowana jak przysłowiowy zeszłoroczny śnieg... Jedyne co można zrobić to pancernie zapakować rzeczy które wysyłamy i się pozastanawiać czy akurat naszą paczkę PAN MGR właśnie kopie... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Paczki najczęściej psują magazynierzy a nie kurierzy
nie w kazdej firmie jest podzial na kurier/magazynier!

przykladowo wiem ze magazynierzy sa w DPD. w DHL gdzie kolega pracuje to kurierzy z rana sortuja sobie sami paczki

 

nasluchalem sie troche o ich pracy... dlatego paczki trzeba pakowac jak polink. tak zebys byl spokojny o zawartosc nawet jak celowo upuscisz karton!  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w firmie gdzie dziennie wysyłaliśmy ok 50 niedużych paczek kurierem Siodemka i powiem wam ze przez okres 6miesiecy mielismy 3 przypadki ze paczka wrocila bo gdzies na magazynie rozjechał ja widlakiem. Pieniadze za uszkodzone paczki zostawy zwrócone po to jest ubezpieczenie. Mimo ze nie pracuje w tej firmie wysylam paczki od nich. nie zdarzylo mi sie zeby kupujacy otrzymal towar uszkodzony, ale Panowie nie ma co sie oszukiwac trzeba przyłożyć sie do pakowania i wtedy wszystko jest ok. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pracuje w DPD (Do Piętnasu Dni :) )

 

Mówił, jak pewien przedsiębiorczy pan wysyłał u nich akwaria ubezpieczone na 10 tys :rotfl: robione z jakiejś zwykłej szyby  :rotfl: 

 

Chyba nie muszę mówić, co się z nimi działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mówił, jak pewien przedsiębiorczy pan wysyłał u nich akwaria ubezpieczone na 10 tys robione z jakiejś zwykłej szyby   
 
Chyba nie muszę mówić, co się z nimi działo. 
podobnie robil pewien pan z uszkodzonym sprzetem CA. na szczescie juz nie ma montazu  :hyhy:

 

 

 

 


K-EX przesyłka nadana w poniedziałek rano, dotarła w środę, po 2.... tygodniach....  Kolejny raz, zamówiony kurier w poniedziałek, nie dotarl do piątku aby ją odebrać..... tak więc nigdy więcej !
rowniez mialem problemy z zamowionym kurierem. wiec to nie tylko problem jednego pracownika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...