Skocz do zawartości

System na przód, Morel Tempo 6 Czy Proa


stefanGTI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad wyborem systemu na przód, stawiam na jakość, czystość i miękkość dźwięku. Wiem że tej kasie szału nie zrobię ale można już coś znaleźć. Zastanawiam się na dwoma zestawami Morel Tempo 6 oraz Proa Simplex 160+25 i jakieś zwrotnice do tego. Radio Sony cdx-ca860 i piec Rodek r480i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrz na Vibe Space jesli szukasz jakosciowego produktu

 

z tego co pamietam to ostatnio sam sie pytałeś o ten produkt i za wiele informacji o nim nie bylo (oprocz jednego człowieka jak to napisałes).

Na jakiej podstawie stwierdziłes ze jest to jakościowy produkt? Na podstawie zdjęć i jednej opinii?

Takim wciskaniem tego Vibe'a jestem w stanie pomyśleć ze jesteś jakimś przedstawicielem handlowym tej firmy, bo w jakim wątku sie nie pojawisz to wciskasz "Wajba" . Ok głosniki jak glosniki ale topic jest na temat Tempo6 vs Proa....... a tutaj Vibe :zdziwko:

 

OT; Swego czasu, nie do końca pamietam nick'a, ale byl taki gosc na audiocar.pl, ze gdziekolwiek sie pojawiał temat głosników to zawsze wyjezdzał z zestawem Focal'a (chyba 3-way'a miał), no polewa była niemiłosierna, bo jak temat sie taki pojawił to nie trzeba było długo czekać az koles wpadnie ze swoim Focal'em

 

to tak tylko dla przestrogi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie stwierdziłes ze jest to jakościowy produkt? Na podstawie zdjęć i jednej opinii?

 

 

popytalem, podzwonilem do rodziny w UK (kuzyn ma takie w aucie tam) i wydal mi bardzo pozytywna opinie. Przy czym pytalem ludzi kompetentnych i ktorzy tego sluchali i nie sa wyznawcami jednej marki.

 

Nie tylko forum jest opiniodajne

 

 

Takim wciskaniem tego Vibe'a jestem w stanie pomyśleć ze jesteś jakimś przedstawicielem handlowym tej firmy, bo w jakim wątku sie nie pojawisz to wciskasz "Wajba

 

Musisz troszke wiecej myslec, bo nie wychodzi ci to :zakrecony: Boli cie to, ze jest cos oczym nie mozesz sie wypowiedziec, a inni poszukali info na ten temat po za forum?? otrzasnij sie troche, bo nerwowke wprowadzasz niepotrzebna taka zazdroscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś na temat??

 

 

ja tamtą dyskusje juz skonczyłem bo malo merytoryczna......

Co do tematu tak jak powyzej dostales info jak gotowiec to Tempo6 jak masz zamiar dlubać to jeden pies. Zalezy który profil brzmienia Ci bardziej podpsuje i ktore lepiej sie zgrywają z Twoimi pozostałymi klockami.

 

Skąd jestes? Bo jesli masz blisko do to jesli chodzo Tempo6 to odezwij sie do Raadka (one je montuje juz z szablonu :P ) przypuszczam ze byłaby mozliwosc ich odsłuchu a co najważniejsze poprawia ori zwrotki ale zalezy tez od finansów jakie posiadasz na to.

Nic wiecej Ci nikt nie wymysli........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...