Skocz do zawartości

Od jakiech kwoty trzeba zaplacic clo ?


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Panowie nie ma co szalec jak by nawet ktos chcial sie tak bawic to juz zaczyna sie to wszystko robic nie oplacalne bo zaplacic 2x za przesylke to juz mi cena zaczyna sie zblizac do tej co na allegro utargowalem moze nie do konca ale wole zaplacic 100zł wiecej i nie komplikowac.... jeszcze raz dzieki za pomoc , temat mozna usunac a ja zajme sie wyjasnieniem tej sprawy ze sprzedajacym

 

 

ojjj.... 110F to juz jest cena jak w Polsce ;)

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jest za 500zł z przesylka ;)

 

SaJmOnKing - kojarzę, sprzęt ściąga właśnie z UK, to jak dogadałeś się to na co czekasz ? Na tego z ebaya nie czekaj, bo on pewnie i na to się nie zgodzi o czym pisałem, ale spróbować zawsze możesz, nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo napisz temu anglikowi, że jego zachowanie jest sprzeczne z powszechną zasadą obowiązującą w UE - tj. zasadą swobodnego przepływu usług i towarów powołując się na sławetne orzeczenie w sprawie Cassis de Dijon z 1979 roku.

W końcu nie po to dąży się do harmonizacji prawa i ujednolicania przepisów, żeby z tego nie korzystać. Skoro ma to być UNIA to niech będzie pod każdym względem i niech wysyła towar;-) he he

 

A tak w ogóle to subwoofery McIntosha są coś więcej warte? Słuchał ktoś tego w ogóle? Na allegro jeden już z 1,5 roku wisi, i wisi, i wisi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mu tak napisze to mi go wysle w "reklamowce" i do polski dojada trzy :D

 

No wlasnie problem w tym ze nie za bardzo ktos to zna a ten co jest na allegro to jest wlasnie ten co tyle wisi bo nikt sie nie moze spiac i zaryzykowac 500zł za High end to malo ale za nie wypal duzo dlatego od angola za 350zł z przesylka bym sie nie zastanawial a tutaj caly czas sie boje ze to jakis gniot :zakrecony:

 

 

Ale ja ogolnie mam caly czas w glowie dwie opcje suba u siebie jedna to ten subik a drugi to wzmak od italiano + hertz ML 2500 od innego uzytkownika ktory cos nie chce mi zapodac ceny za suba :D

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie problem w tym ze nie za bardzo ktos to zna a ten co jest na allegro to jest wlasnie ten co tyle wisi bo nikt sie nie moze spiac i zaryzykowac 500zł za High end to malo ale za nie wypal duzo dlatego od angola za 350zł z przesylka bym sie nie zastanawial a tutaj caly czas sie boje ze to jakis gniot :zakrecony:

 

ryzyk fizyk, ja ostatnie klocki tak kupowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam info :)

Z Anglii jak przesyłasz do PL to nie płacisz "MYTA" ani Vat...

Jeżeli chodzi o paczki spoza UE to 22 EUR to granica tzw. DEM (LV - przesyłka niskiej wartości)

Wszystko ponad to jest zatrzymane do odprawy. Jedynie poczta polska ma jakieś tam preferencje, ale dokładniej nie wiem jaka jest granica wartości towaru w PP.

Jeżeli chcesz się zorientować odnośnie taryfy celnej, to wpisz w google taryfa celna lub isztar. Można znaleźć sporo WIT'ów tam również.

Pozdr.

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...