Skocz do zawartości

Od jakiech kwoty trzeba zaplacic clo ?


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupilem na suba w angli i chce wiedziec od jakiej kwoty trzeba placic clo itp.

Pozatym czy jezeli ja kupilem przedmiot a sprzedajacy nie bedzie chcial go wyslac do Polski to tranzakcja zostaje uniewazniona ? Bo szczeze mowiac czailem sie na suba , pozniej sobie odpuscilem az w koncu jak zobaczylem ze cena jest bardzo niska to zalicytowalem zanim sprzedajacy mi odpowiedzail czy wysle do Polski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym czy jezeli ja kupilem przedmiot a sprzedajacy nie bedzie chcial go wyslac do Polski to tranzakcja zostaje uniewazniona ?

 

tak, bo nie zastosowałeś się do jego reguł aukcji, jeśli zaznaczał, że nie wysyła poza UK :P

 

Bo szczeze mowiac czailem sie na suba , pozniej sobie odpuscilem az w koncu jak zobaczylem ze cena jest bardzo niska to zalicytowalem zanim sprzedajacy mi odpowiedzail czy wysle do Polski...

 

jak wyśle, a sub jest ciężki to przygotuj sobie sporo $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub na allegro kosztuje 600zł ja go kupilem za 34Funty wiec jezeli nawet zaplace drugie tyle przesylki to i tak sie oplaca ;) Ale juz mi odpisal i mimo mojego slabego angielskiego to raczej odmowil :(

 

"I do not ship internationally and you should of asked me before you bid

your bid has caused me alot of trouble and i have to send you a request to cancel ths transaction

regards"

 

Przetlumaczy mi ktos to lepiej niz translator ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - jeśli nie masz znajomych tam, to nie ma co szukać.

Kupowałem nowego VRx`a kilka lat temu i oszczędność w porównaniu do PL była wraz spora bo 1000zł ale jak sklep zmienia koszt przesyłki o kilkadziesiąt euro bez mojej wiedzy to lipa trochę. Choć wiem że te 100euro zostało wydane dobrze bo po 3 dniach miałem paczkę w domu.

UK nie robiłem zakupów ciężkich rzeczy a to co kupowałem to zawsze wychodziło z 2tyg poślizgiem. Ludzie tam sprzedają to czego nie mają na stanie. Mowa oczywiście o rzeczach nowych.

Najlepiej wspominam i tak Singapur i Malezję. Stare poczciwe dobre klocki w psiej kasie przesyłka jak w PL kurier i do tego sprzedawcy wysyłają jako GIFTy choć wcale o to nie prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem nowego VRx`a kilka lat temu i oszczędność w porównaniu do PL była wraz spora bo 1000zł ale jak sklep zmienia koszt przesyłki o kilkadziesiąt euro bez mojej wiedzy to lipa trochę. Choć wiem że te 100euro zostało wydane dobrze bo po 3 dniach miałem paczkę w domu.

 

ja miałem gorsze doświadczenie, które zakończyło się po ponad miesiącu oczekiwania, nauczyłem się jednego, że jak coś to prosić znajomych o interwencję, albo jechać tam latem na zakupy z laptopem :D

 

Napisał Ci że było zapytać przed zalicytowaniem, Twój udział w aukcji przysporzył mu problemów i będzie musiał prosić o anulowanie transakcji.

 

dokładnie, no to po subie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wysylam poza U,K ,powinienes spytac mnie przed licytacja,kosztuje mnie to mnostwo klopotow.Teraz musze wyslac zawiadomienie o skasowaniu transakcji.

 

 

 

Tak to mniej wiecej brzmi.Ogolnie chlop nie zadowolony.W 99% nie ma szans zeby Ci wyslali do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz moj blad , nawet rozmawialem o tym subie z italiano1980 i odpuscilem go sobie ale jak godzine przed koncem zobaczylem ze jest za 24Funty to wyslalem zapytanie i zalicytowalem , nie odpowiedzial do zakonczenia aukcji.... dalem ciala pozostaje go przeprosic i anulowac.... juz sie za to biore.... dzieki koledzy za pomoc ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem Sandersowi156 ze mu to kupie i wysle do niego jesli chce ale odpisal ze nie jest zainteresowany.......... Dziwne zachowanie???????

 

 

Tak dokladniej to napisales ze jezeli kupie od ciebie emphasera to kupisz tego suba i mi wysles w zestawie... Zakup emphasera z mojeje strony byl uwarunkowany znalezieniem Hertza ML 3000 poniewaz mial go zasilac , gdy pomyslelem o slabszym subie z ktorym by sobie poradzil moj pionier to zakup emphasera byl bez celowy bo tego subika emphaser by rozlatal przy podkreceniu w palnik dlatego zakup w takim pakiecie nie mial dla mnie sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem Sandersowi156 ze mu to kupie i wysle do niego jesli chce ale odpisal ze nie jest zainteresowany.......... Dziwne zachowanie???????

 

nie musisz tego mu 3 razy pisać, a jak chcesz pomóc, to niech Sanders nie rezygnuje i napisze, że chce to, żeby wysłał do jego kolegi w UK, czyli do Ciebie. Ciekawe co powie na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz tego mu 3 razy pisać, a jak chcesz pomóc, to niech Sanders nie rezygnuje i napisze, że chce to, żeby wysłał do jego kolegi w UK, czyli do Ciebie. Ciekawe co powie na to :D

 

 

Mam problemy z netem i tak mi wyskoczylo :zakrecony: Ja zaproponowalem ale wyszlo jak wyszlo...Mysle ze teraz ciezko bedzie mu to odkrecic bo cena jaka za niego zaplacil nie byla wygorowana i gosciu sobie go wystawi jeszce raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt cena zrobila swoje :D To o niego sie rozchodzi - http://cgi.ebay.co.u...:EOIBSA:GB:1123

 

to nawet możesz napisać, że jesteś w stanie mu dać 110 funtów z przesyłką do PL ( powinno mu coś zostać ), albo tak jak pisałem, napisz mu adres do Italian o w UK i niech tam go śle a Ty mu zapłać, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...