Skocz do zawartości

Pomoc w skomletowaniu sprzętu do E36


sraudio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Radek i nie jestem początkujący w sprawach Car Audio lecz obiecuję, że nie będę się wymądrzał a jedynie pomagał.

Ale do rzeczy:

Podjąłem się wykonania dość dziwnego połączenia w moim BMW. Chcę zrobić sprzęt do słuchania na co dzień i sprzęt z jajem. Więc co mam

 

Radio - Kenwood w8531 - tu coś jest nie tak.

Głośniki - Rainbow SLC 265

Wzmacniacz - AUDISON SRX 2.1

 

Subwoofer - 2x Intertechnik MDS 8

Wzmacniacz Kenwood KAC-923

 

Subwoofer - 2x Alphard Yakuza 12

Wzmacniacz - Crunch GTX 3000

 

Kondensator będzie o prąd również się nie martwię będą dwie żelówki. Yakuzy będą załączane tylko w razie potrzeby (chęci). Całość chcę "zapakować" w zabudowę do bagażnika.

 

I teraz moja prośba oceńcie wszystko co i jak i jeżeli widzicie inne radio tak do 600 zł to prosił bym o kilka modeli bo według mnie z tym kenwoodem coś jest nie tak.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. chcę mieć dwie. Jedna do słuchania, a druga do zabawy.

A co do Kenia to wszystko jest z nim mechanicznie i optycznie ok, ale nie wiem coś mi nie odpowiada w dźwięku. Wkładałem już kilka radii ale zawsze co jest nie tak. Alpina CDE za ostro, JVC za słabo, mój Kenwood za mało dynamicznie, do Sony i Pioneerów nawet się nie dotykam do Denonów itp nie mam dostępu, żeby sobie podłączyć i sprawdzić. Myślałem nad Alpine CDA-9812RB ale sam już nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9812 kłuje strasznie, jak już to spróbuj Alpine CDA z serii 7xxx, może ona Ci się spodoba.

Moim zdaniem Twoja koncepcja jest trochę bezsensowna, pomijając kwestię zagracenia bagażnika to możnaby się rozejrzeć za jakimś uniwersalnym przetwornikiem, który kulturalnie zagra i pokaże co potrafi kiedy trzeba. Może CV Stroker 15? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko widzisz sprzęt musi być nowy żebym mógł wziąć na niego fakturę i powiedzmy tak: za 2 x yakuza dałem 700 za 2x intertechnik 400 więc może być coś w cenie 1000 zł jeżeli ma to być jeden głośnik. w takim układzie zależy mi tylko na jakości.

Albo powiedzmy inaczej:

yakuzy 700

intertechniki 400

Crunch 1400

Kenwood 300

więc tak co zaproponujecie w kwocie 2800 zł no powiedzmy 3000 zł jeśli chodzi o subek i wzmak. zależy mi tylko na jakości i dostępności tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...