Skocz do zawartości

Wzmacniacz klasy mega budżet;)


TomoMadej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję malutki i tani (budżet okolo 50zł) wzmacniacz do systemu przedniego Morel Maximo w SAMOCHODZIE U TATY, radio to będzie na 90% jakiś niedrogi Clarion CD/MP3. Ma wyraźnie lepiej grać niż radio.

Na oku mam to:BLAUPUNKT BSA 80

 

http://allegro.pl/wzmacniacz-blaupunkt-bsa-80-2x40w-stereo-amplifier-i1321316504.html

To ma prawo zagrać?

Awaryjnie, spotkałem ostatnio na allegro: Pioneer GM-1000A http://allegro.pl/wzmacniacz-pioneer-gm-1000a-2x60w-i1307914284.html ale to już kawał pieca. Jestem z okolic W-wy, wiec mam możliwość go podpiąć u siebie i sprawdzić.

Może ktoś z was ma na sprzedaż jakiegoś zakurzonego leżaka regałowego w niskiej cenie? Jakaś alpina 3540/3541 albo coś podobnego?

Pozdro

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to XM-701 , działa (tzn. jest w pełni sprawne) ale ......

nie zauważyłem na nim pokrętła gain/level (fabrycznie nie zostało zamontowane). Ma wejścia tylko cinch nie din czyli raczej czułość 2V ale dopiero w czwartek mogę to sprawdzić gdyż muszę rozstawić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np.: ten wzmak http://allegro.pl/mo...1330356015.html

odstawiłby wyraźnie w/w konkurencję?

 

Ufff , to ja już swojego nie chcę sprzedać :zawstydzony: .

 

PS

Nie umiem powiedzieć czy ten będzie lepszy ale jak przypomnisz przed najbliższym spotem to wezmę swojego ze sobą abyś mógł porównać u siebie w aucie z AudioArt-em i wyrobić sobie własną opinię :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz do systemu przedniego Morel Maximo

 

do maximo chcesz dac taki slaby wzmak?? nie lepiej troszke (2-3 dychy) dolozyc do czegos przynajmniej 2x60W RMS??

 

mialem pod moja alpinka 3540 podlaczone gms 960XT i to razem sie zgrywalo, bo glosniki nie potrzebowaly wiecej jak alpinka je obdarowywala, ale maximo pod takim slabym wzmakiem... dla mnie nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem swoje morele pod radiem przez parę dni i mocowo im chyba starczało, bo słabego wykopu nie miały, ale nie będę wspominał o jakości.

Powtórzę jeszcze raz, choćby dla Ciebie, SZUKAM MAŁEGO I TANIEGO WZMACNIACZA DLA TATY, który ma być alternatywą dla radia, żeby to jakoś grało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie przekonywania taty do montażu wzmaka w bagażniku, bo ma takie fajne wgłębienia, że wzmak mógłby sie zmieścić. Potem zmierzę i dam znać co i jak;)

 

 

ehhh to byly czasy, tez kiedys tatusia musialem przekonac:D

naszczescie dostalem wolna reke hehehe

dostal system 16, +sub 25+ 2 wzmaki ,zawieche gwint, caly wydech i fele

jak oddalem mu auto to zrobil tak :szok:

ale spodobalo sie i tak zostalo wiec walcz o tego signata;)

Edytowane przez zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...